Skagen Anita SKW 2149
935 zł
+ darmowa dostawa

Skagen zegarki Skagen to właściwy wybór dla wszystkich kobiet, które oczekują precyzyjnych akcesoriów i ponadczasowego wzornictwa . Cienki etui dobrze przylega do nadgarstka, a także wysokiej jakości ściągacz ze stali nierdzewnej.

Skagen Anita SKW 2307
705 zł
+ darmowa dostawa

Czy tęsknisz za ponadczasowym dodatkiem w pudełku na biżuterię, który możesz zabrać na spacer ze swoim psem na służbową kolację? Następnie damskie zegarki Skagen są idealne dla Ciebie.

Skagen Anita SKW2701
811 zł 622 zł
+ darmowa dostawa

Zegarki marki Skagen są popularne wśród pań na całym świecie ze względu na ich wysoką jakość i doskonały, czysty design, który można łączyć z niemal wszystkim. Odkryj ich urok i przypnij swoją kolekcję Anita na nadgarstku.

Skagen Freja SKW2666
511 zł 357 zł
+ darmowa dostawa

Zegarki wykonane przez Skagen na pierwszy rzut oka spodobają się wszystkim paniom z zamiłowaniem do eleganckich akcesoriów. Biała tarcza oczaruje Cię błyszczącymi kamieniami, które zastąpiły klasyczne indeksy i złocone dłonie.

Skagen Freja SKW2698
511 zł 305 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zegarki wykonane przez Skagen na pierwszy rzut oka spodobają się wszystkim paniom z zamiłowaniem do eleganckich akcesoriów. Czysta biała tarcza oczaruje Cię połyskującymi kamieniami, które zastąpiły klasyczne indeksy i złocone dłonie.

Skagen Freja SKW2700
534 zł 357 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zegarki wykonane przez Skagen na pierwszy rzut oka spodobają się wszystkim paniom z zamiłowaniem do eleganckich akcesoriów. Ciemnoszara tarcza oczaruje Cię błyszczącymi kamieniami, które zastąpiły klasyczne indeksy Srebrny mi ručičkami.

Skagen Freja SKW2770
511 zł 426 zł
+ darmowa dostawa

Nowoczesny, stylowy i niezwykle delikatny. Dokładnie zegarki Skagen. Ich Srebrny tarcza oparta jest na minimalistycznym wyglądzie – ozdobiona jest jedynie małymi rączkami i drobnymi kryształkami zamiast indeksów.

Skagen Hagen SKW2582
857 zł 570 zł
+ darmowa dostawa

Minimalistyczny, ponadczasowy i niesamowicie oszałamiający – tak jak zegarki Skagen . Ich granatowa tarcza wyłożona jest drobnymi, przezroczystymi kryształami, które błyszczą z każdym gestem.

Skagen Hagen SKW6471
836 zł 652 zł
+ darmowa dostawa

Zegarki Skagen zostaną docenione przez każdego nowoczesnego dżentelmena. Ich ciemnoniebieska tarcza imponuje na pierwszy rzut oka gustownym perłowym odbiciem charakterystyczny ze wskaźnikami i indeksami zapewniającymi doskonałą czytelność czasu. Na pozycji 6 znajduje się również niezbędny datownik.

Skagen Hald SKW 2444
838 zł 396 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zegarki zaprojektowane przez skandynawskie marki Skagen strój może dostarczyć zupełnie nowy wymiar. Jest to spowodowane w obudowie stalowej złotem, żółtego złota pastelowe pasek beżowy skóry z nim tworzy doskonałą parę.

Skagen Hald SKW2508
952 zł 772 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zegarki wykonane przez Skagen są idealne dla wszystkich pań, które lubią ponadczasowe dodatki. Ich lekka tarcza przyciągnie wzrok na pierwszy rzut oka długimi, wąskimi indeksami zwieńczonymi przezroczystymi kryształami, które delikatnie błyszczą przy każdym ruchu.

Skagen Karolina SKW2725
715 zł 595 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Czy jesteś wśród kobiet, które wyznają minimalizm w modzie? Następnie zegarki Skagen są idealne dla Ciebie. Ich ciemnoniebieska tarcza wygląda bardzo czysto – jest ozdobiona wąskimi dłońmi i indeksami. Wyłożona ramka z matowym wykończeniem wykonana jest ze stali nierdzewnej.