Soaphoria ( Coconut Oil To Go) 50ml
21 zł

Poręczny pomocnik w praktycznym opakowaniu. Doskonale zastępuje dłonie lub krem do ciała. Nadaje się do skóry suchej i wrażliwej oraz do masażu ciała. Olej ma wysoką zawartość przeciwutleniaczy, które w postaci witamin A, C i E zapobiegają starzeniu się skóry.


Soaphoria Kosmetyk naturalny glinki (gliny Cosmetic White do stosowania) 150 g
23 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Glinki jest bogaty w naturalnych minerałów i właściwości odtruwające w wyniku delikatnie czyszczenia skóry. Poprawia ogólny wygląd skóry, likwiduje łuszczenie i suszenie. To pomaga zredukować cellulit. Nie nadaje się do ciąży, karmiących kobiet i dzieci.


Soaphoria kosmetyk organiczny olej rycynowy (olej rycynowy)
17 zł

Olej ekstrahuje się z nasion rącznika głęboko nawilżać suchą skórę. Działa przeciwko brodawki, przyczynia się do leczenia blizn pooperacyjnych, likwiduje zmarszczki na twarzy i szyi. Wzmacnia włosy, leczy rotřepené końce i redukuje łupież.


Soaphoria (Organic Body Souffle) Be Mine (Organic Body Souffle) 200 ml
43 zł

Masło do Tělo o wyjątkowej konsystencji pianki, po dotknięciu skóry, topi się i zamienia w mleczno-oleisty film. Zapewnia skórze delikatną pielęgnację. Głęboko nawilża i odżywia bardzo suchą skórę. Bez tłuszczów zwierzęcych, chemicznych i konserwujących.


Soaphoria Organiczna ciecz mydło (Liquid Hand Wash) 400 ml
34 zł

Liquid mydłoręczne środki powierzchniowo czynne gwarantują doskonałe oczyszczanie rąk. Olej z oliwek i olej jojoba oraz ekstrakt z aloesu zapobiegają wysuszeniu rąk. Traktuj swoją piękną i delikatną skórę rękoma!.