SOMAGIC prostokątny ruszt (406040CDS)
55 zł

Raty 10x0 %

Prostokątny ruszt do grillowania o wymiarach 60 × 40 cm dedykowany jest do grillowania mięs, steków, kiełbas itp.

SOMAGIC grill węglowy Bergamo
724 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Grill węglowy Somagic Bergamo z żeliwnym paleniskiem oraz poręczną deską do krojenia idealnie nadaje się na grillowe spotkania w gronie przyjaciół. System TurboMagic zapewnia szybkie rozpalenie za pomocą dmuchawy, która dostarcza powietrze zintegrowanymi w palenisku kanalikami.

SOMAGIC szczotka do czyszczenia grilla 2w1 (450118CDS)
15 zł

Raty 10x0 %

Szczotka do czyszczenia grilla, wykonana ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego, doskonale sprawdzi się podczas spotkań przy grillu. Gwarantuje łatwe i szybkie czyszczenie kratki grilla z tłuszczu lub innych zabrudzeń.

SOMAGIC grill węglowy Port Grimaud
959 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Grill węglowy Somagic Port Grimaud z żeliwnym paleniskiem idealnie sprawdzi się podczas spotkań przy grillu, w gronie przyjaciół. System TurboMagic zapewnia szybkie rozpalenie za pomocą dmuchawy, która dostarcza powietrze zintegrowanymi w palenisku kanalikami.

SOMAGIC grill węglowy Tikal
319 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Grill węglowy Somagic Tikal z żeliwnym paleniskiem doskonale nadaje się na grillowe spotkania w gronie przyjaciół. Żeliwne palenisko zapewnia trwałość grilla na wiele lat intensywnego użytkowania.

SOMAGIC zestaw akcesorii do grilla - 3 części (450503CDS)
99 zł

Raty 10x0 %

Zestaw akcesoriów do griila marki Somagic składa się ze szczypiec do kiełbasek, łopatki do ryb oraz widelca do mięs. Wykonanie ze stali nierdzewnej zapewnia trwałość, a drewniane uchwyty chronią użytkownika przed ewentualnymi oparzeniami.

SOMAGIC grill węglowy Florence
649 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Grill węglowy Somagic Florence z żeliwnym paleniskiem doskonale nadaje się na grillowe spotkania w gronie przyjaciół. Żeliwne palenisko zapewnia trwałość grilla na wiele lat intensywnego użytkowania.

SOMAGIC grill węglowy Autan
1 299 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Grill węglowy Somagic Autan z żeliwnym paleniskiem oraz drewnianym wózkiem idealnie nadaje się na grillowe spotkania w gronie przyjaciół. System TurboMagic zapewnia szybkie rozpalenie za pomocą dmuchawy, która dostarcza powietrze zintegrowanymi w palenisku kanalikami.

SOMAGIC grill węglowy Meltem
1 249 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Grill węglowy Somagic Meltem z żeliwnym paleniskiem oraz drewnianym wózkiem idealnie nadaje się na grillowe spotkania w gronie przyjaciół. System TurboMagic zapewnia szybkie rozpalenie za pomocą dmuchawy, która dostarcza powietrze zintegrowanymi w palenisku kanalikami.

SOMAGIC owalny ruszt (495133CDS)
35 zł

Raty 10x0 %

Owalny ruszt do grillowania o wymiarach 50,5×33 cm dedykowany jest do grillowania mięs, steków, kiełbas itp.

SOMAGIC grill węglowy Woodcreek
1 199 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Grill węglowy Somagic Woodcreek z pokrywą idealnie sprawdzi się podczas większych imprez przy grillu. Wentylacja w popielniku i pokrywie umożliwia odpowiednią cyrkulację powietrza, a termometr w pokrywie pozwala kontrolować temperaturę.

SOMAGIC pokrowiec na grill (480120CDS)
125 zł

Raty 10x0 %

Uniwersalny pokrowiec na grill marki Somagic chroni grilla przed niepożądanymi skutkami słońca, deszczu lub zanieczyszczeń z powietrza.