Spirella Dozownik mydła BOWL
65 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nowoczesny mechaniczny dozownik mydła w płynie będzie ozdobą na umywalce w każdej łazience. Błyszczący plastik uzupełniony jest o chromowane elementy a rozmiar dozownika wynosi 10,5 × 11,5 cm.


Spirella Dozownik mydła NYO STEEL z uchwytem
159 zł

Dozownik mydła Spirella NYO STEEL z uchwytem dozuje mydło za pomocą praktycznej pompki i wykonany jest ze stali. Dzięki praktycznemu uchwytowi można go łatwo przykręcić lub przylepić do ściany w łazience.


Spirella Dozownik mydła z uchwytem MAX-LIGHT
145 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dozownik mydła z uchwytem Spirella MAX-LIGHT dozuje mydło w płynie za pomocą praktycznej pompki i wykonany jest z porcelany. Umieszczony jest w chromowanym uchwycie, który można łatwo przymocować do ściany i w ten sposób oszczędzić miejsce wokół umywalki. Neutralny delikatny design pasuje do każdej łazienki.


Spirella Uchwyt papieru toaletowego NYO STEEL
139 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uchwyt papieru toaletowego Spirella NYO STEEL wykonany jest z matowegometalu a jego szerokość wynosi 14 cm. Uchwyt można łatwo przymocować do ściany, przyklejając lub przykręcając za pomocą śrubek.


Spirella Uchwyt papieru WC CAMPAGNE z pokrywką
95 zł

Uchwyt papieru toaletowego Spirella CAMPAGNE wykonany jest z chromowanej stali a dzięki swojej klasycznej i neutralnej konstrukcji będzie pasował do każdej toalety. Koniec z rolkami postawionymi na koszu z odpadami!


Spirella Uchwyt papieru WC MAX-LIGHT
109 zł

Uchwyt papieru Spirella WC MAX-LIGHT jest integralną częścią każdej toalety. Zaopatrz się w uchwyt i skończ z rolkami spadającymi z grzejników lub kosza na odpady. Neutralny design i stalowa konstrukcja pasuje do każdej łazienki.