Stanley Rogers Cedzak 33 cm
59 zł

Plastikowy cedzak od marki Stanley Rogers przyda się podczas gotowania z patelniami teflonowymigarnkiem. Utrzymuje się na stałym poziomie, a nie wymyka się spod kontroli dzięki specjalnemu miękkiemu uchwytowi. Cedzak można myć w zmywarce.


Stanley Rogers Chochla 30 cm
59 zł

Plastikowa chochla od marki Stanley Rogers przyda się podczas gotowania z patelniami teflonowymigarnkiem. Utrzymuje się na stałym poziomie, a nie wymyka się spod kontroli dzięki specjalnemu miękkiemu uchwytowi. Chochlę można myć w zmywarce.


Stanley Rogers Chochla 32 cm
50 zł

Plastikowa chochla od marki Stanley Rogers przyda się podczas gotowania z patelniami teflonowymigarnkiem. Bambusowy uchwyt nie nadaje jej tylko stylowego wyglądu. Chochlę można myć w zmywarce.


Stanley Rogers Łopatka 32,5 cm
50 zł

Plastikowa łopatka od marki Stanley Rogers przyda się podczas gotowania z patelniami teflonowymigarnkiem. Bambusowy uchwyt nie nadaje jej tylko stylowego wyglądu. Łopatkę można myć w zmywarce.


Stanley Rogers łopatka 32 cm
59 zł

Łopatka od marki Stanley Rogers o długości 32 cm jest przeznaczona do używania na teflonowych patelniach i garnkach. Łatwo obróć omlet czy naleśnik, a po wszystkim po prostu włóż ją do zmywarki. Wytrzyma też wysokie temperatury aż do 270°C.


Stanley Rogers łyżka do spaghetti 30 cm
59 zł

Łyżka do spaghetti od marki Stanley Rogers o długości 30 cm jest przeznaczona do używania na teflonowych patelniach i garnkach. Nabieranie makaronu jeszcze nigdy nie było łatwiejsze, a po użyciu wystarczy umyć ją w zmywarce. Wytrzyma też wysokie temperatury aż do 270°C.


Stanley Rogers Łyżki do sałaty 33 cm
50 zł

Plastikowe łyżki do sałaty od marki Stanley Rogers przyda się podczas gotowania z patelniami teflonowymigarnkiem. Bambusowy uchwyt nie nadaje jej tylko stylowego wyglądu. Łyżki można myć w zmywarce.


Stanley Rogers Łyżki do serwowania 33 cm
50 zł

Plastikowe łyżki do serwowania od marki Stanley Rogers przyda się podczas gotowania z patelniami teflonowymigarnkiem. Bambusowy uchwyt nie nadaje jej tylko stylowego wyglądu. Łyżki można myć w zmywarce.


Stanley Rogers podkładka kinematyczna, 19-27cm
49 zł

43 zł

Podkładka kinematyczna od marki Stanley Rogers jest idealna pod garnek lub patelnię. Posiada wymiary 19–27 cm i opatentowaną konstrukcję. Produkt wyprodukowany w Niemczech.


Stanley Rogers cedzak, 10,5x24,5 cm, stal
29 zł
28 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Cedzak marki Stanley Rogers to praktyczne narzędzie do każdej kuchni. Możesz swobodnie przelać i przecedzić trzymając go w dłoni lub wygodnie kładąc na naczyniu. Ma poręczny długi uchwyt. Wykonany jest z wytrzymałej stali nierdzewnej.


Stanley Rogers cedzak, 15x34 cm, stal
50 zł

Praktyczny cedzak marki Stanley Rogers to poręczne narzędzie do Twojej kuchni. Możesz swobodnie przelać i przecedzić trzymając go w dłoni lub wygodnie kładąc na naczyniu. Ma poręczny długi uchwyt. Wykonany jest ze stali nierdzewnej.


Stanley Rogers cedzak, 20x42 cm, stal
69 zł

61 zł

Cedzak marki Stanley Rogers to praktyczne narzędzie do każdej kuchni. Możesz swobodnie przelać i przecedzić trzymając go w dłoni lub wygodnie kładąc na naczyniu. Ma poręczny długi uchwyt. Wykonany jest z wytrzymałej stali nierdzewnej.


Stanley Rogers cedzak, 7,5x19,5 cm, stal
28 zł

Praktyczny cedzak marki Stanley Rogers to poręczne narzędzie do Twojej kuchni. Możesz swobodnie cedzić trzymając go w dłoni lub wygodnie położyć na naczyniu. Posiada poręczny długi uchwyt. Wykonany jest z wytrzymałej stali nierdzewnej.


Stanley Rogers chochla 32cm, stal nierdzewna
55 zł

50 zł

Wysokiej jakości chochla od marki Stanley Rogers będzie wspaniałym pomocnikiem w każdej kuchni. Wykonana jest z materiału nierdzewnego oraz posiada wygodny, ergonomiczny uchwyt.


Stanley Rogers dziadek do orzechów 17cm
75 zł

65 zł

Wysokiej jakości dziadek do orzechów od marki Stanley Rogers będzie wspaniałym pomocnikiem w każdej kuchni. Wykonany jest z materiału nierdzewnego i ma wygodny, ergonomiczny uchwyt.


Stanley Rogers korkociąg 19cm
75 zł

65 zł

Wysokiej jakości korkociąg od marki Stanley Rogers będzie doskonałym pomocnikiem w każdej kuchni. Model ten jest wykonany z wytrzymałego materiału, gwarantując tym samym znakomitą wytrzymałość.


Stanley Rogers łopatka, 26 cm, silikon/stal
35 zł

32 zł

Łopatka kuchenna marki Stanley Rogers to poręczne narzędzie, niezbędne w każdej kuchni. Dzięki silikonowi nadaje się do stosowania w naczyniach teflonowych. Uchwyt wykonana jest z trwałej stali nierdzewnej.


Stanley Rogers Łopatka 32cm, nylon
65 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Łopatka od firmy Stanley Rogers będzie wspaniałym pomocnikiem w Twojej kuchni. Może być stosowana na nieprzywierających powierzchniach patelni i garnków. Wykonana z nylonu.


Stanley Rogers łopatka kuchenna 32,5cm, stal nierdzewna
49 zł

43 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Łopatka kuchenna od marki Stanley Rogers będzie doskonałym pomocnikiem w każdej kuchni. Model ten jest wykonany ze stali nierdzewnej oraz posiada długi ergonomiczny uchwyt.


Stanley Rogers łyżka 31,5cm, stal nierdzewna
45 zł
43 zł

Wysokiej jakości łyżka od marki Stanley Rogers będzie wspaniałym pomocnikiem w każdej kuchni. Wykonana jest z materiału nierdzewnego oraz posiada wygodny, ergonomiczny uchwyt.


Stanley Rogers łyżka do serwowania, 33 cm, bambus/nylon
45 zł
43 zł

Poręczna łyżka kuchenna do serwowania marki Stanley Rogers to pomoc w każdej kuchni. Posiada długi uchwyt wykonany z przyjemnego materiału bambusowego i nylonową powierzchnię roboczą. Można ją zatem stosować na powierzchni teflonowej.


Stanley Rogers łyżka durszlak 32cm, stal nierdzewna
55 zł

50 zł

Wysokiej jakości łyżka durszlak od marki Stanley Rogers będzie wspaniałym pomocnikiem w każdej kuchni. Wykonana jest z materiału nierdzewnego oraz posiada wygodny, ergonomiczny uchwyt.


Stanley Rogers maszynka do lodów 50mm, stal nierdzewna
75 zł
72 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Maszynka do lodów od marki Stanley Rogers będzie doskonałym pomocnikiem w każdej kuchni. Model ten jest wykonany ze stali nierdzewnej, gwarantując znakomitą wytrzymałość.


Stanley Rogers moździerz 12,5x9cm, marmur
169 zł

148 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Oryginalny moździerz 12,5 × 9 cm od marki Stanley Rogers. Model ten jest wykonany z wytrzymałego marmuru. Działa doskonale do miażdżenia przypraw. Opakowanie składa się z miski i tłuczka w kolorze szarym.


Stanley Rogers nóż do pizzy, 18,5 cm, stal-12%
49 zł

43 zł

Wyprzedaż

Nóż do pizzy marki Stanley Rogers to poręczne narzędzie do każdej kuchni. Teraz możesz szybko i bez wysiłku ciąć pizzę w ulubione trójkąty lub paski. Wykonany jest z wytrzymałego materiału nierdzewnego.


Stanley Rogers otwieracz
45 zł
43 zł

Wysokiej jakości otwieracz od marki Stanley Rogers będzie doskonałym pomocnikiem w każdej kuchni. Model ten jest wykonany z wytrzymałej stali, gwarantując tym samym znakomitą wytrzymałość.


Stanley Rogers otwieracz do konserw, 20 cm
99 zł

87 zł

Otwieracz do konserw marki Stanley Rogers to poręczne narzędzie, niezbędne w każdej kuchni. Teraz możesz szybko i bez wysiłku otworzyć każdą puszkę. Otwieracz został wykonany z wytrzymałej stali.


Stanley Rogers pędzel do smarowania ciasta, 25,5 cm, silikon/stal
35 zł

32 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pędzel do smarowania ciasta marki Stanleya Rogers to niezastąpiona pomoc podczas przygotowywania deserów i nie tylko. Dzięki silikonowi nadaje się do stosowania w naczyniach teflonowych. Uchwyt został wykonany ze stali nierdzewnej.


Stanley Rogers prasa do czosnku, 19 cm, stal nierdzewna
99 zł

87 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Prasa do czosnku marki Stanley Rogers to poręczne narzędzie, niezbędne w każdej kuchni. Możesz szybko i bez wysiłku wycisnąć ząbki czosnku do swojego ulubionego dania. Został wykonany z trwałej stali nierdzewnej.


Stanley Rogers sito ochronne, 29 cm, stal nierdzewna
65 zł

61 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Sito ochronne marki Stanley Rogers 29-mm będzie doskonałym pomocnikiem w Twojej kuchni. Wykonane jest z wytrzymałej stali nierdzewnej. Może być stosowane na patelni, aby zapobiec zabrudzeniu.


Stanley Rogers skrawak do sera, 21,5 cm, stal
49 zł

43 zł

Skrawak do sera marki Stanley Rogers to poręczne narzędzie do Twojej kuchni. Możesz wygodnie i bez wysiłku kroić oraz serwować swoje ulubione twarde sery. Wykonany jest z trwałego materiału nierdzewnego.


Stanley Rogers skrobaczka, 12 cm, stal
35 zł

32 zł

Skrobaczka marki Stanley Rogers to narzędzie niezbędne w Twojej kuchni. Możesz szybko zeskrobać ziemniaki, jabłka, marchewki i wiele innych owoców oraz warzyw. Wykonany jest z materiału nierdzewnego.


Stanley Rogers skrobaczka, 19 cm, stal nierdzewna
45 zł

38 zł

Skrobaczka marki Stanley Rogers to poręczne narzędzie do Twojej kuchni. Możesz szybko zeskrobać ziemniaki, jabłka, marchewki i wiele innych owoców oraz warzyw. Została wykonana jest z wytrzymałej stali nierdzewnej.


Stanley Rogers skrobaczka Julienne, 12 cm, stal
38 zł

Skrobaczka Julienne marki Stanley Rogers to poręczne narzędzie do Twojej kuchni. Możesz szybko zeskrobać plasterki cukinii, marchewki i podobnych warzyw lub owoców. Wykonany jest z materiału nierdzewnego.


Stanley Rogers skrobak, 15,5 cm, stal nierdzewna
50 zł

Skrobak marki Stanley Rogers to niezbędny element do Twojej kuchni. Możesz szybko zeskrobać ziemniaki, jabłka, marchewki i wiele innych owoców oraz warzyw. Wykonany jest z wytrzymałej stali nierdzewnej.