Stanley Rogers Cedzak 33 cm
59 zł
+ darmowa dostawa

Plastikowy cedzak od marki Stanley Rogers przyda się podczas gotowania z patelniami teflonowymigarnkiem. Utrzymuje się na stałym poziomie, a nie wymyka się spod kontroli dzięki specjalnemu miękkiemu uchwytowi. Cedzak można myć w zmywarce.

Stanley Rogers Chochla 32 cm
50 zł
+ darmowa dostawa

Plastikowa chochla od marki Stanley Rogers przyda się podczas gotowania z patelniami teflonowymigarnkiem. Bambusowy uchwyt nie nadaje jej tylko stylowego wyglądu. Chochlę można myć w zmywarce.

Stanley Rogers Łopatka 32,5 cm
50 zł
+ darmowa dostawa

Plastikowa łopatka od marki Stanley Rogers przyda się podczas gotowania z patelniami teflonowymigarnkiem. Bambusowy uchwyt nie nadaje jej tylko stylowego wyglądu. Łopatkę można myć w zmywarce.

Stanley Rogers łopatka 32 cm
59 zł
+ darmowa dostawa

Łopatka od marki Stanley Rogers o długości 32 cm jest przeznaczona do używania na teflonowych patelniach i garnkach. Łatwo obróć omlet czy naleśnik, a po wszystkim po prostu włóż ją do zmywarki. Wytrzyma też wysokie temperatury aż do 270°C.

Stanley Rogers łyżka do spaghetti 30 cm
59 zł
+ darmowa dostawa

Łyżka do spaghetti od marki Stanley Rogers o długości 30 cm jest przeznaczona do używania na teflonowych patelniach i garnkach. Nabieranie makaronu jeszcze nigdy nie było łatwiejsze, a po użyciu wystarczy umyć ją w zmywarce. Wytrzyma też wysokie temperatury aż do 270°C.

Stanley Rogers Łyżki do sałaty 33 cm
50 zł
+ darmowa dostawa

Plastikowe łyżki do sałaty od marki Stanley Rogers przyda się podczas gotowania z patelniami teflonowymigarnkiem. Bambusowy uchwyt nie nadaje jej tylko stylowego wyglądu. Łyżki można myć w zmywarce.

Stanley Rogers Łyżki do serwowania 33 cm
50 zł
+ darmowa dostawa

Plastikowe łyżki do serwowania od marki Stanley Rogers przyda się podczas gotowania z patelniami teflonowymigarnkiem. Bambusowy uchwyt nie nadaje jej tylko stylowego wyglądu. Łyżki można myć w zmywarce.

Stanley Rogers cedzak, 10,5x24,5 cm, stal
29 zł 28 zł

Cedzak marki Stanley Rogers to praktyczne narzędzie do każdej kuchni. Możesz swobodnie przelać i przecedzić trzymając go w dłoni lub wygodnie kładąc na naczyniu. Ma poręczny długi uchwyt. Wykonany jest z wytrzymałej stali nierdzewnej.

Stanley Rogers cedzak, 15x34 cm, stal
50 zł

Praktyczny cedzak marki Stanley Rogers to poręczne narzędzie do Twojej kuchni. Możesz swobodnie przelać i przecedzić trzymając go w dłoni lub wygodnie kładąc na naczyniu. Ma poręczny długi uchwyt. Wykonany jest ze stali nierdzewnej.

Stanley Rogers cedzak, 7,5x19,5 cm, stal
28 zł
+ darmowa dostawa

Praktyczny cedzak marki Stanley Rogers to poręczne narzędzie do Twojej kuchni. Możesz swobodnie cedzić trzymając go w dłoni lub wygodnie położyć na naczyniu. Posiada poręczny długi uchwyt. Wykonany jest z wytrzymałej stali nierdzewnej.

Stanley Rogers chochla 32cm, stal nierdzewna
55 zł 50 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wysokiej jakości chochla od marki Stanley Rogers będzie wspaniałym pomocnikiem w każdej kuchni. Wykonana jest z materiału nierdzewnego oraz posiada wygodny, ergonomiczny uchwyt.

Stanley Rogers dziadek do orzechów 17cm
75 zł 65 zł
+ darmowa dostawa

Wysokiej jakości dziadek do orzechów od marki Stanley Rogers będzie wspaniałym pomocnikiem w każdej kuchni. Wykonany jest z materiału nierdzewnego i ma wygodny, ergonomiczny uchwyt.

Stanley Rogers korkociąg 19cm
75 zł 65 zł

Wysokiej jakości korkociąg od marki Stanley Rogers będzie doskonałym pomocnikiem w każdej kuchni. Model ten jest wykonany z wytrzymałego materiału, gwarantując tym samym znakomitą wytrzymałość.

Stanley Rogers łyżka 31,5cm, stal nierdzewna
45 zł 43 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wysokiej jakości łyżka od marki Stanley Rogers będzie wspaniałym pomocnikiem w każdej kuchni. Wykonana jest z materiału nierdzewnego oraz posiada wygodny, ergonomiczny uchwyt.

Stanley Rogers łyżka do serwowania, 33 cm, bambus/nylon-32%
43 zł 29 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Poręczna łyżka kuchenna do serwowania marki Stanley Rogers to pomoc w każdej kuchni. Posiada długi uchwyt wykonany z przyjemnego materiału bambusowego i nylonową powierzchnię roboczą. Można ją zatem stosować na powierzchni teflonowej.

Stanley Rogers łyżka durszlak 32cm, stal nierdzewna
55 zł 50 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wysokiej jakości łyżka durszlak od marki Stanley Rogers będzie wspaniałym pomocnikiem w każdej kuchni. Wykonana jest z materiału nierdzewnego oraz posiada wygodny, ergonomiczny uchwyt.

Stanley Rogers minutník LED 7,5x7,5x2,5 cm
85 zł 76 zł
+ darmowa dostawa

Minutnik magnetyczny od marki Stanley Rogers będzie doskonałym pomocnikiem w każdej kuchni. Model ten można umieścić na kuchence lub lodówce.

Stanley Rogers nóż do pizzy, 18,5 cm, stal
49 zł 43 zł
+ darmowa dostawa

Nóż do pizzy marki Stanley Rogers to poręczne narzędzie do każdej kuchni. Teraz możesz szybko i bez wysiłku ciąć pizzę w ulubione trójkąty lub paski. Wykonany jest z wytrzymałego materiału nierdzewnego.

Stanley Rogers nożyce do drobiu 25cm, stal nierdzewna
105 zł 94 zł
+ darmowa dostawa

Nożyczki do drobiu od marki Stanley Rogers będą doskonałym pomocnikiem w każdej kuchni. Model ten jest wykonany ze stali nierdzewnej, gwarantując znakomitą wytrzymałość.

Stanley Rogers Obieraczka do ziemniaków 30cm, stal nierdzewna
76 zł

Obieraczka do ziemniaków Stanley Rogers będzie doskonałym pomocnikiem w Twojej kuchni. Może być również stosowana do rozdrabniania truskawek lub innych owoców lub gotowanych warzyw. Wykonana jest z materiału nierdzewnego.

Stanley Rogers otwieracz
45 zł 43 zł
+ darmowa dostawa

Wysokiej jakości otwieracz od marki Stanley Rogers będzie doskonałym pomocnikiem w każdej kuchni. Model ten jest wykonany z wytrzymałej stali, gwarantując tym samym znakomitą wytrzymałość.

Stanley Rogers otwieracz 12x4,2cm, stal nierdzewna
25 zł 21 zł

Oryginalny otwieracz od marki Stanley Rogers jest doskonałym pomocnikiem dla każdego barmana. Łatwo i szybko otwiera wszystkie butelki i wygląda świetnie. Wykonany jest z materiału nierdzewnego.

Stanley Rogers pędzel do smarowania ciasta, 25,5 cm, silikon/stal
35 zł 32 zł
+ darmowa dostawa

Pędzel do smarowania ciasta marki Stanleya Rogers to niezastąpiona pomoc podczas przygotowywania deserów i nie tylko. Dzięki silikonowi nadaje się do stosowania w naczyniach teflonowych. Uchwyt został wykonany ze stali nierdzewnej.

Stanley Rogers prasa do czosnku, 19 cm, stal nierdzewna
99 zł 87 zł

Prasa do czosnku marki Stanley Rogers to poręczne narzędzie, niezbędne w każdej kuchni. Możesz szybko i bez wysiłku wycisnąć ząbki czosnku do swojego ulubionego dania. Został wykonany z trwałej stali nierdzewnej.

Stanley Rogers skrawak do sera, 21,5 cm, stal
49 zł 43 zł
+ darmowa dostawa

Skrawak do sera marki Stanley Rogers to poręczne narzędzie do Twojej kuchni. Możesz wygodnie i bez wysiłku kroić oraz serwować swoje ulubione twarde sery. Wykonany jest z trwałego materiału nierdzewnego.

Stanley Rogers skrobaczka, 12 cm, stal
35 zł 32 zł
+ darmowa dostawa

Skrobaczka marki Stanley Rogers to narzędzie niezbędne w Twojej kuchni. Możesz szybko zeskrobać ziemniaki, jabłka, marchewki i wiele innych owoców oraz warzyw. Wykonany jest z materiału nierdzewnego.

Stanley Rogers skrobaczka Julienne, 12 cm, stal
38 zł
+ darmowa dostawa

Skrobaczka Julienne marki Stanley Rogers to poręczne narzędzie do Twojej kuchni. Możesz szybko zeskrobać plasterki cukinii, marchewki i podobnych warzyw lub owoców. Wykonany jest z materiału nierdzewnego.

Stanley Rogers skrobak wahadłowy, 16 cm, stal nierdzewna
36 zł
+ darmowa dostawa

Skrobak wahadłowy marki Stanley Rogers to poręczne narzędzie do Twojej kuchni. Możesz szybko zeskrobać skórkę ziemniaka, jabłka, marchewki i wielu innych. Wykonany jest z wytrzymałej stali nierdzewnej.

Stanley Rogers tarka do ogórków 28,7x11,5cm, stal nierdzewna
50 zł
+ darmowa dostawa

Tarka do ogórków od marki Stanley Rogers doskonale sprawdzi się w każdym domu. Ten funkcjonalny model o wymiarach 28,7 × 11,5 cm został wykonany ze stali nierdzewnej, gwarantując tym samym znakomitą wytrzymałość.

Stanley Rogers tłuczek do mięsa, 26cm
105 zł 94 zł

Tłuczek do mięsa marki Stanley Rogers będzie doskonałym pomocnikiem w twojej kuchni. Dwustronna konstrukcja została wykonana z trwałego aluminium.

Stanley Rogers uniwersalne nożyczki, 20,5 cm, stal
39 zł 38 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Uniwersalne nożyce marki Stanley Rogers staną się nieodzownym elementem Twojej kuchni. Wykonane są z wytrzymałej stali nierdzewnej, a dzięki ergonomicznemu uchwytowi będzie Ci się z nimi doskonale współpracowało.

Stanley Rogers widelec do mięsa 32,5cm, stal nierdzewna
35 zł 32 zł
+ darmowa dostawa

Wysokiej jakości widelec do mięsa od marki Stanley Rogers będzie wspaniałym pomocnikiem w każdej kuchni. Wykonany jest z materiału nierdzewnego i ma wygodny, ergonomiczny uchwyt.

Stanley Rogers wykrawacz do jabłek, 21,5 cm, stal nierdzewna
49 zł 43 zł
+ darmowa dostawa

Wykrawacz Stanley Rogers to poręczne narzędzie do Twojej kuchni. Możesz szybko cieszyć się smakiem ulubionego jabłka. Możesz je również wydrążyć i upiec. Wykonany jest z wytrzymałej stali nierdzewnej.

Stanley Rogers Chochla 30 cm
59 zł
+ darmowa dostawa

Plastikowa chochla od marki Stanley Rogers przyda się podczas gotowania z patelniami teflonowymigarnkiem. Utrzymuje się na stałym poziomie, a nie wymyka się spod kontroli dzięki specjalnemu miękkiemu uchwytowi. Chochlę można myć w zmywarce.