Stanley Rogers podkładka kinematyczna, 19-27cm
49 zł

39 zł

Podkładka kinematyczna od marki Stanley Rogers jest idealna pod garnek lub patelnię. Posiada wymiary 19–27 cm i opatentowaną konstrukcję. Produkt wyprodukowany w Niemczech.


Stanley Rogers cedzak, 10,5x24,5 cm, stal
29 zł

25 zł

Cedzak marki Stanley Rogers to praktyczne narzędzie do każdej kuchni. Możesz swobodnie przelać i przecedzić trzymając go w dłoni lub wygodnie kładąc na naczyniu. Ma poręczny długi uchwyt. Wykonany jest z wytrzymałej stali nierdzewnej.


Stanley Rogers cedzak, 15x34 cm, stal
49 zł

45 zł

Praktyczny cedzak marki Stanley Rogers to poręczne narzędzie do Twojej kuchni. Możesz swobodnie przelać i przecedzić trzymając go w dłoni lub wygodnie kładąc na naczyniu. Ma poręczny długi uchwyt. Wykonany jest ze stali nierdzewnej.


Stanley Rogers cedzak, 20x42 cm, stal
69 zł

55 zł

Cedzak marki Stanley Rogers to praktyczne narzędzie do każdej kuchni. Możesz swobodnie przelać i przecedzić trzymając go w dłoni lub wygodnie kładąc na naczyniu. Ma poręczny długi uchwyt. Wykonany jest z wytrzymałej stali nierdzewnej.


Stanley Rogers cedzak, 7,5x19,5 cm, stal
25 zł

Praktyczny cedzak marki Stanley Rogers to poręczne narzędzie do Twojej kuchni. Możesz swobodnie cedzić trzymając go w dłoni lub wygodnie położyć na naczyniu. Posiada poręczny długi uchwyt. Wykonany jest z wytrzymałej stali nierdzewnej.


Stanley Rogers dziadek do orzechów 17cm
75 zł

59 zł

Wysokiej jakości dziadek do orzechów od marki Stanley Rogers będzie wspaniałym pomocnikiem w każdej kuchni. Wykonany jest z materiału nierdzewnego i ma wygodny, ergonomiczny uchwyt.


Stanley Rogers korkociąg 19cm
75 zł

59 zł

Wysokiej jakości korkociąg od marki Stanley Rogers będzie doskonałym pomocnikiem w każdej kuchni. Model ten jest wykonany z wytrzymałego materiału, gwarantując tym samym znakomitą wytrzymałość.


Stanley Rogers łopatka, 26 cm, silikon/stal
35 zł

29 zł

Łopatka kuchenna marki Stanley Rogers to poręczne narzędzie, niezbędne w każdej kuchni. Dzięki silikonowi nadaje się do stosowania w naczyniach teflonowych. Uchwyt wykonana jest z trwałej stali nierdzewnej.


Stanley Rogers Łopatka 32cm, nylon
59 zł

Łopatka od firmy Stanley Rogers będzie wspaniałym pomocnikiem w Twojej kuchni. Może być stosowana na nieprzywierających powierzchniach patelni i garnków. Wykonana z nylonu.


Stanley Rogers łyżka 31,5cm, stal nierdzewna
45 zł

39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wysokiej jakości łyżka od marki Stanley Rogers będzie wspaniałym pomocnikiem w każdej kuchni. Wykonana jest z materiału nierdzewnego oraz posiada wygodny, ergonomiczny uchwyt.


Stanley Rogers łyżka cedzakowa, 33 cm, nylon
65 zł

49 zł

Łyżka cedzakowa marki Stanley Rogers będzie niezastąpionym pomocnikiem w twojej kuchni. Może być stosowana na nieprzywierających powierzchniach patelni i garnków. Została wykonana z nylonu.


Stanley Rogers łyżka do sałatek, 33 cm, bambus/nylon
45 zł

39 zł

Łyżka do sałatek marki Stanley Rogers to przydatne narzędzie do Twojej kuchni. Posiada poręczny długi uchwyt wykonany z materiału bambusowego i nylonową powierzchnię roboczą. Można ją zatem stosować na powierzchni teflonowej.


Stanley Rogers łyżka do serwowania, 33 cm, bambus/nylon
45 zł

39 zł

Poręczna łyżka kuchenna do serwowania marki Stanley Rogers to pomoc w każdej kuchni. Posiada długi uchwyt wykonany z przyjemnego materiału bambusowego i nylonową powierzchnię roboczą. Można ją zatem stosować na powierzchni teflonowej.


Stanley Rogers łyżka do spaghetti, 30 cm, nylon
55 zł

45 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Łyżka do spaghetti marki Stanley Rogers to niezastąpiony element w każdej kuchni. Może być stosowana na nieprzywierających powierzchniach patelni i garnków. Została wykonana z nylonu.


Stanley Rogers łyżka durszlak 32cm, stal nierdzewna
55 zł

45 zł

Wysokiej jakości łyżka durszlak od marki Stanley Rogers będzie wspaniałym pomocnikiem w każdej kuchni. Wykonana jest z materiału nierdzewnego oraz posiada wygodny, ergonomiczny uchwyt.


Stanley Rogers maszynka do lodów 50mm, stal nierdzewna
75 zł

65 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Maszynka do lodów od marki Stanley Rogers będzie doskonałym pomocnikiem w każdej kuchni. Model ten jest wykonany ze stali nierdzewnej, gwarantując znakomitą wytrzymałość.


Stanley Rogers minutník LED 7,5x7,5x2,5 cm
85 zł

69 zł

Minutnik magnetyczny od marki Stanley Rogers będzie doskonałym pomocnikiem w każdej kuchni. Model ten można umieścić na kuchence lub lodówce.


Stanley Rogers moździerz 12,5x9cm, marmur
169 zł

135 zł

Oryginalny moździerz 12,5 × 9 cm od marki Stanley Rogers. Model ten jest wykonany z wytrzymałego marmuru. Działa doskonale do miażdżenia przypraw. Opakowanie składa się z miski i tłuczka w kolorze szarym.


Stanley Rogers otwieracz
45 zł

39 zł

Wysokiej jakości otwieracz od marki Stanley Rogers będzie doskonałym pomocnikiem w każdej kuchni. Model ten jest wykonany z wytrzymałej stali, gwarantując tym samym znakomitą wytrzymałość.


Stanley Rogers otwieracz 12x4,2cm, stal nierdzewna
25 zł

19 zł

Oryginalny otwieracz od marki Stanley Rogers jest doskonałym pomocnikiem dla każdego barmana. Łatwo i szybko otwiera wszystkie butelki i wygląda świetnie. Wykonany jest z materiału nierdzewnego.


Stanley Rogers otwieracz do konserw, 20 cm
99 zł

79 zł

Otwieracz do konserw marki Stanley Rogers to poręczne narzędzie, niezbędne w każdej kuchni. Teraz możesz szybko i bez wysiłku otworzyć każdą puszkę. Otwieracz został wykonany z wytrzymałej stali.


Stanley Rogers prasa do czosnku, 19 cm, stal nierdzewna
99 zł

79 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Prasa do czosnku marki Stanley Rogers to poręczne narzędzie, niezbędne w każdej kuchni. Możesz szybko i bez wysiłku wycisnąć ząbki czosnku do swojego ulubionego dania. Został wykonany z trwałej stali nierdzewnej.


Stanley Rogers sito ochronne, 29 cm, stal nierdzewna
65 zł

55 zł

Sito ochronne marki Stanley Rogers 29-mm będzie doskonałym pomocnikiem w Twojej kuchni. Wykonane jest z wytrzymałej stali nierdzewnej. Może być stosowane na patelni, aby zapobiec zabrudzeniu.


Stanley Rogers skrawak do sera, 21,5 cm, stal
49 zł

39 zł

Skrawak do sera marki Stanley Rogers to poręczne narzędzie do Twojej kuchni. Możesz wygodnie i bez wysiłku kroić oraz serwować swoje ulubione twarde sery. Wykonany jest z trwałego materiału nierdzewnego.


Stanley Rogers skrobaczka, 12 cm, stal
35 zł

29 zł

Skrobaczka marki Stanley Rogers to narzędzie niezbędne w Twojej kuchni. Możesz szybko zeskrobać ziemniaki, jabłka, marchewki i wiele innych owoców oraz warzyw. Wykonany jest z materiału nierdzewnego.


Stanley Rogers skrobaczka, 19 cm, stal nierdzewna
45 zł

35 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Skrobaczka marki Stanley Rogers to poręczne narzędzie do Twojej kuchni. Możesz szybko zeskrobać ziemniaki, jabłka, marchewki i wiele innych owoców oraz warzyw. Została wykonana jest z wytrzymałej stali nierdzewnej.


Stanley Rogers skrobaczka Julienne, 12 cm, stal
35 zł

Skrobaczka Julienne marki Stanley Rogers to poręczne narzędzie do Twojej kuchni. Możesz szybko zeskrobać plasterki cukinii, marchewki i podobnych warzyw lub owoców. Wykonany jest z materiału nierdzewnego.


Stanley Rogers skrobak, 15,5 cm, stal nierdzewna
49 zł

45 zł

Skrobak marki Stanley Rogers to niezbędny element do Twojej kuchni. Możesz szybko zeskrobać ziemniaki, jabłka, marchewki i wiele innych owoców oraz warzyw. Wykonany jest z wytrzymałej stali nierdzewnej.


Stanley Rogers skrobak wahadłowy, 16 cm, stal nierdzewna
35 zł

33 zł

Skrobak wahadłowy marki Stanley Rogers to poręczne narzędzie do Twojej kuchni. Możesz szybko zeskrobać skórkę ziemniaka, jabłka, marchewki i wielu innych. Wykonany jest z wytrzymałej stali nierdzewnej.


Stanley Rogers tarka do ogórków 28,7x11,5cm, stal nierdzewna
49 zł

45 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Tarka do ogórków od marki Stanley Rogers doskonale sprawdzi się w każdym domu. Ten funkcjonalny model o wymiarach 28,7 × 11,5 cm został wykonany ze stali nierdzewnej, gwarantując tym samym znakomitą wytrzymałość.


Stanley Rogers tłuczek do mięsa, 26cm
105 zł

85 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Tłuczek do mięsa marki Stanley Rogers będzie doskonałym pomocnikiem w twojej kuchni. Dwustronna konstrukcja została wykonana z trwałego aluminium.


Stanley Rogers tłuczek do ziemniaków, 30 cm, bambus/nylon
49 zł

45 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Tłuczek do ziemniaków marki Stanley Rogers to praktyczne narzędzie, niezbędne w każdej kuchni. Został wyposażony w poręczny długi uchwyt wykonany z przyjemnego materiału bambusowego i nylonową powierzchnię roboczą.


Stanley Rogers uniwersalne nożyczki, 20,5 cm, stal
39 zł

35 zł

Uniwersalne nożyce marki Stanley Rogers staną się nieodzownym elementem Twojej kuchni. Wykonane są z wytrzymałej stali nierdzewnej, a dzięki ergonomicznemu uchwytowi będzie Ci się z nimi doskonale współpracowało.


Stanley Rogers chochla 32cm, stal nierdzewna
55 zł

45 zł

Wysokiej jakości chochla od marki Stanley Rogers będzie wspaniałym pomocnikiem w każdej kuchni. Wykonana jest z materiału nierdzewnego oraz posiada wygodny, ergonomiczny uchwyt.


Stanley Rogers nóż do pizzy, 18,5 cm, stal-20%
49 zł

39 zł

Wyprzedaż

Nóż do pizzy marki Stanley Rogers to poręczne narzędzie do każdej kuchni. Teraz możesz szybko i bez wysiłku ciąć pizzę w ulubione trójkąty lub paski. Wykonany jest z wytrzymałego materiału nierdzewnego.