Stefanplast Doniczka ścienna 5 l
35 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Doniczka Stefanplast ścienna 5 l w stylu plecionki ratanowej wykonana jest z plastiku i pasuje na balkony lub tarasy, można ją też użyć wewnątrz. Misa doniczki ma dno zaopatrzone w plastikowe wyjście (zasobnik wody), który służy do samo nawadniania kwiatów.


Stefanplast Szafka na buty Rattan
79 zł

Szafka na buty Stefanplast Elegance Line jest praktycznym dodatkiem do waszego przedpokoju lub garderoby. Jest otwierany na zawiasach, dlatego pasuje do mniejszych pomieszczeń a dodatkowo można ułożyć poszczególne szafki na siebie. Koniec z butami porozrzucanymi po całym przedpokoju!


Stefanplast Kosz na śmieci, 60 litrów
59 zł

49 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kosz na śmieci, 60 litrów wykonany z tworzywa nadającego się do recyklingu jest przyjazny dla środowiska. Dzięki automatycznie zamykającej się klapie jest higieniczny i ułatwi zachowanie czystości.


Stefanplast Kosz na pranie Ratan 6 L
45 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kosz na brudną bieliznę Stefanplast to idealny dodatek do Twojego domu. Atrakcyjny wygląd pozwoli zaaranżować łazienkę lub pralnię zgodnie z najnowszymi trendami. Wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego – ratanu.


Stefanplast Multifunkcyjny kosz BOX 15l
56 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pojemnik StefanPlast wykonany z rattanu doskonały do przechowywania drobiazgów w domu lub w warsztacie. Posiada podwójne zamknięcie z góry pokrywką oraz z boku. Pojemność 15 litrów zapewnia komfortowe przechowywanie w szafach i na regałach.