The Pack Society plecak unisex 194CPR702.75, ciemnoniebieski
169 zł

Nowość

Ciemnoniebieski plecak unisexkraciastym motywem od marki The Pack Society jest idealny na wycieczki na łono natury i do miasta. Ma dużą kieszeń, zapinaną na dwukierunkowy suwakmałą kieszonkę na zamek z przodu, ozdobioną naszywką z logiem marki. Wyściełane szelki mają regulowaną długość, na górze naszyty jest zaś praktyczny uchwyt. Materiał zewnętrzny pokryty jest wodoodpornym wykończeniem.


The Pack Society plecak damski 194CPR702.90, czarny
169 zł

Nowość

Czarny, damski plecakkwiatowym motywem od marki The Pack Society jest idealny na wycieczki na łono natury i do miasta. Ma dużą kieszeń, zapinaną na dwukierunkowy suwakmałą kieszonkę na zamek z przodu, ozdobioną naszywką z logiem marki. Wyściełane szelki mają regulowaną długość, na górze naszyty jest zaś praktyczny uchwyt. Materiał zewnętrzny pokryty jest wodoodpornym wykończeniem.


The Pack Society plecak damski 194CPR702.91, niebieski
169 zł

Nowość

Niebieski plecak damskikwiatowym motywem od marki The Pack Society, idealny na wycieczki na łono natury i do miasta. Ma dużą kieszeń, zapinaną na dwukierunkowy suwakmałą kieszonkę na zamek z przodu, ozdobioną naszywką z logiem marki. Wyściełane szelki mają regulowaną długość, na górze naszyty jest zaś praktyczny uchwyt. Materiał zewnętrzny pokryty jest wodoodpornym wykończeniem.


The Pack Society plecak damski 194CPR703.71, szary
249 zł

Nowość

Plecak damski The Pack Society w szarym kolorze z lamparcim motywem. Plecak ma zapięcie na 2 paski z metalowymi klamrami, jest ozdobiony naszytym logo marki i ma dużą komorę do przechowywania.


The Pack Society plecak unisex 194CPR703.74, czarny
249 zł

Nowość

Plecak damski The Pack Society w czarnym kolorze z kwiatowym motywem. Plecak ma zapięcie na 2 paski z metalowymi klamrami, jest ozdobiony naszytym logo marki i ma dużą komorę do przechowywania. Szelki plecaka są wyściełane, dzięki czemu są wygodne w noszeniu.


The Pack Society plecak unisex 194CPR703.75, ciemnoniebieski
249 zł

Nowość

Plecak damski The Pack Society w ciemnoniebieskim kolorze, z kraciastym motywem. Plecak ma zapięcie na 2 paski z metalowymi klamrami, jest ozdobiony naszytym logo marki i ma dużą komorę do przechowywania. Szelki plecaka są wyściełane, dzięki czemu są wygodne w noszeniu.


The Pack Society plecak damski 194CPR703.90, czarny
249 zł

Nowość

Plecak damski The Pack Society w czarnym kolorze z barwnym, kwiatowym motywem. Plecak ma zapięcie na 2 paski z metalowymi klamrami, jest ozdobiony naszytym logo marki i ma dużą komorę do przechowywania. Szelki plecaka są wyściełane, dzięki czemu są wygodne w noszeniu.


The Pack Society plecak damski 194CPR703.91, niebieski
249 zł

Nowość

Plecak damski The Pack Society w niebieskim kolorze, z kwiatowym motywem. Plecak ma zapięcie na 2 paski z metalowymi klamrami, jest ozdobiony naszytym logo marki i ma dużą komorę do przechowywania. Szelki plecaka są wyściełane, dzięki czemu są wygodne w noszeniu.


The Pack Society plecak damski 194CPR700.71, szary
149 zł

Nowość

Plecak damski marki The Pack Society to idealny partner każdej podróży, a jego wyściełane szelki zapewniają wygodę noszenia. Ma praktyczny uchwyt w górnej części i zapięcie na klapę z paskami i metalowymi klamrami. Zapewnia dużą przestrzeń do przechowywania i unikalny design z motywem lamparta. Powierzchnia plecaka jest pokryta wodoodporną powłoką.


The Pack Society plecak damski 194CPR700.90, czarny
149 zł

Nowość

Plecak damski marki The Pack Society to idealny partner każdej podróży, a jego wyściełane szelki zapewniają wygodę noszenia. Ma praktyczny uchwyt w górnej części i zapięcie na klapę z paskami i metalowymi klamrami. Zapewnia dużą przestrzeń do przechowywania i unikalny design z kwiatowym motywem. Powierzchnia plecaka jest pokryta wodoodporną powłoką.


The Pack Society plecak damski 194CPR700.91, niebieski
149 zł

Nowość

Plecak damski marki The Pack Society w niebieskim kolorze to idealny partner każdej podróży, a jego wyściełane szelki zapewniają wygodę noszenia. Ma praktyczny uchwyt w górnej części i zapięcie na klapę z paskami i metalowymi klamrami. Zapewnia dużą przestrzeń do przechowywania i unikalny design z kwiatowym motywem. Powierzchnia plecaka jest pokryta wodoodporną powłoką.


The Pack Society plecak unisex 999CLA702.20, khaki
139 zł

Nowość

Plecak unisex w ciemnym kolorze khaki od marki The Pack Society to doskonały towarzysz podczas wypraw na łono natury i do miasta. Ma dużą kieszeń, zapinaną na dwukierunkowy suwakmałą kieszonkę na zamek z przodu, ozdobioną naszywką z logiem marki. Wyściełane szelki mają regulowaną długość, na górze naszyty jest zaś praktyczny uchwyt. Materiał zewnętrzny pokryty jest wodoodpornym wykończeniem.


The Pack Society plecak unisex 194CPR702.70, czarny
169 zł

Nowość

Plecak unisex w kolorze czarnym z nadrukiem od marki The Pack Society, to doskonały towarzysz podczas wypraw na łono natury i do miasta. Ma dużą kieszeń, zapinaną na dwukierunkowy suwakmałą kieszonkę na zamek z przodu, ozdobioną naszywką z logiem marki. Wyściełane szelki mają regulowaną długość, na górze naszyty jest zaś praktyczny uchwyt. Materiał zewnętrzny pokryty jest wodoodpornym wykończeniem.


The Pack Society torba crossbody unisex 194CPR751.75, niebieska
89 zł

Nowość

Torba crossbody unisex w ciemnoniebieskim kolorze z kraciastym wzorem. Torba ma regulowany pasek na ramię, główną kieszeń zapinaną na zamek, małą kieszeń zapinaną na zamek z przodu i naszyte logo. Powierzchnia torby jest pokryta wodoodporną powłoką.


The Pack Society plecak damski 194CPR702.71, szary
169 zł

Nowość

Damski plecak w kolorze szarym, ozdobiony motywem lamparta od marki The Pack Society, to doskonały towarzysz podczas wypraw na łono natury i do miasta. Ma dużą kieszeń, zapinaną na dwukierunkowy suwakmałą kieszonkę na zamek z przodu, ozdobioną naszywką z logiem marki. Wyściełane szelki mają regulowaną długość, na górze naszyty jest zaś praktyczny uchwyt. Materiał zewnętrzny pokryty jest wodoodpornym wykończeniem.


The Pack Society plecak unisex 194CPR702.74, czarny
169 zł

Nowość

Czarny plecak unisexkwiatowym motywem od marki The Pack Society jest idealny na wycieczki na łono natury i do miasta. Ma dużą kieszeń, zapinaną na dwukierunkowy suwakmałą kieszonkę na zamek z przodu, ozdobioną naszywką z logiem marki. Wyściełane szelki mają regulowaną długość, na górze naszyty jest zaś praktyczny uchwyt. Materiał zewnętrzny pokryty jest wodoodpornym wykończeniem.