THORMA kominek BORGHOLM, kasztanowy
3 299 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Piec BORGHOLM marki Thorma rozgrzeje mieszkanie w zimne dni oraz pozwoli na spokojny odpoczynek przy żywym ogniu. Maksymalna powierzchnia grzewcza równa 165 m3 pozwoli na komfort cieplny w największych domach.

THORMA kominek FILEX - H
1 299 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Kominek FILEX-H marki Thorma to niewielki piecyk, który umili długie wieczory po męczącym dniu. Moc 5 kW pozwoli na ogrzanie pomieszczenie o kubaturze do 110 m3.

THORMA kominek KERPEN II czarny
775 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Kominek Thorma KERPEN II doskonale sprawdzi się w ogrzewaniu mniejszych pomieszczeń – do 124 m3. Doskonale sprawdzi się w zimowe wieczory, umilając atmosferę lekkim trzaskiem drewna.

THORMA kominek BORGHOLM cappucino
3 299 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Kominek Thorma BORGHOLM rozgrzeje mieszkanie w zimne dni oraz pozwoli na spokojny odpoczynek przy żywym ogniu. Maksymalna powierzchnia grzewcza równa 165 m3 pozwoli na komfort cieplny w największych domach.

THORMA kominek MERANO
1 249 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Kominek MERANO marki Thorma stanowi świetny dodatek do każdego pokoju. Jego mały rozmiar pozwoli zaoszczędzić powierzchnię, a możliwość cieszenia się żywym ogniem w domu jest niezastąpiony. Pomimo stosunkowo niskiej mocy 5 kW może on ogrzać pomieszczenie aż do 124 m3.

THORMA kominek MARBURG
1 499 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Kominek Thorma MORBERG doskonale ogrzeje pomieszczenie o maksymalnej kubaturze do 205 m3. Regulacja dopływu powietrza pozwoli na kontrolę wielkości ognia, a przez to pośrednio regulację temperatury.

THORMA kominek ALVESTA
3 999 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Kominek na drewno ALVESTA firmy Thorma o mocy nominalnej 8 kW rozgrzeje każde pomieszczenie w długie, zimowe wieczory. Zaleca się używanie tylko sezonowanego drewna – max. długość polan 25 cm.

THORMA kominek BASEL II czarny
1 399 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Kominek BASEL II marki Thorma to doskonały wybór dla osób, które chcą odpocząć po całym dniu przy żywym ogniu. Zaleca się używanie sezonowanego drewna.

THORMA kominek BOZEN beżowy
1 076 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Kominek BOZEN firmy Thorma o mocy 5 kW to piec typu koza, który nie zabiera dużo miejsca. Pomimo swoich małych gabarytów maksymalna kubatura ogrzewanego miejsca wynosi 124 m3.

THORMA kominek HÖRBY
1 799 zł 1 749 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Kominek HÖRBY marki Thorma o mocy 7 kW dedykowany jest do pomieszczeń o maksymalnej kubaturze 165 m3. Nowoczesny wygląd doda klasy każdemu pokojowi, a lekkie trzaskanie drewna z kominka stanowi najlepsze uzupełnienie do odstresowujących wieczorów.

THORMA kominek MILANO II biały
1 449 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Kominek MILANO II marki Thorma nada każdemu pomieszczeniu unikatowy rys i styl. Piecyk o mocy 5 kW przeznaczony jest do pomieszczeń o maksymalnej kubaturze 165 m3.

THORMA kominek WIKANTICA
3 899 zł
+ darmowa dostawa

Raty 10x0 %

Kominek WIKANTICA marki Thorma to elegancki dodatek do salonów lub innych pokoi. Dzięki zastosowaniu bocznego przeszklenia, kominek pozwala cieszyć się widokiem rozżarzonego drewna niemalże z każdego miejsca w pomieszczeniu.