Tiny Love Karuzela muzyczna Tiny Friends Lullaby
179 zł

Tiny Love Karuzela muzyczna Tiny Friends Lullaby dla dzieci od urodzenia do ok. 5 miesiąca życia. Wesołe, kolorowe wzornictwo, piękne zwierzątka. Wybór 5 melodii, które ukołyszą Twojego słodkiego dzidziusia do snu.


Tiny Love Leżaczek 3w1 Close to Me
699 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Unikalny leżaczek do zabawy, spania i karmienia. Tiny Love Close to Me pozwala zmieniać wysokość i pochylenie oraz uspokoi Twoje dzieckowyjątkową pozytywką z 25 minutami muzyki. Odpowiedni od narodzenia do 9 kg w pozycji do spania i zabawy oraz do 18 kg w pozycji siedzącej.


Tiny Love Leżaczek 3w1 Close to Me Luxe
699 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wyjątkowy leżaczek z designerskim wykończeniem do zabawy, snu i karmienia. Tiny Love Close to Me Luxe pozwala zmieniać wysokość i pochylenie oraz uspokoi Twoje dzieckowyjątkową pozytywką z 25 minutami muzyki. Odpowiedni od narodzenia do 9 kg w pozycji do spania i zabawy oraz do 18 kg w pozycji siedzącej.


Tiny Love Leżaczek Nature's Way Bounce and Sway
599 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Leżaczek do zabawykarmienia oferuje 2 kierunki bujania – na boki i do przodu. Tiny Love Nature's Way Bounce and Sway posiada pozytywkę z 19 różnymi melodiami, a także oferuje delikatną wibrację. Pasy zapewniają bezpieczne mocowanie dziecka na leżaku. Odpowiedni dla dzieci od narodzenia do 9 kg.


Tiny Love Edukacyjny plac zabaw dla niemowlaka
339 zł

319 zł

Edukacyjny plac zabaw marki Tiny Love z możliwością przekształcenia w kojec, dedykowany jest dla dzieci od urodzenia. Wiszące zabawki zachęcą do chwytania i podnoszenia główki oraz nauczą precyzyjności. Grająca zabawka z świetlnymi efektami zaciekawi malucha i wpłynie na jego wyobraźnię. Miękko wyścielana mata tworzy wygodne i komfortowe miejsce do zabaw.


Tiny Love Karuzelka SOOTHE'N GROOVE Princess
299 zł

255 zł

Karuzelka SOOTHE'N GROOVE Princess marki Tiny Love to przyjazny produkt, który dostosowuje się podczas szybkiego wzrostu dziecka. Pobudza zmysły i uczy precyzji już od pierwszych dni. Wbudowana pozytywka zawiera 40 minut niepowtarzającej się muzyki.


Tiny Love Mata Gimnastyka dla bobasa z pałąkami -
249 zł

215 zł

Mata gimnastyczna, Słoneczny Dzień dla bobas firmy Tiny Love z pałąkami na których zawieszone są zabawki oraz z kolorowymi obrazkami. Zabawki dołączone do maty to: grające słoneczko, wibrująca żaba, grzechotka oraz bezpieczne lusterko.


Tiny Love Mini karuzela do auta Tiny Princess
65 zł

58 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Mini karuzela do auta Tiny Princess marki TinyLove to edukacyjna zabawka do stosowania od pierwszych dni życia dziecka. Różnorodność faktur, struktur i kolorów korzystnie wpływa na zdolność percepcji, motorykę oraz na rozwój zdolności manualnych.


Tiny Love Karuzelka do łóżeczka z lampką i projektorem
327 zł

265 zł

Karuzelka marki Tiny Love to przyjazny produkt, który dostosowuje się podczas szybkiego wzrostu dziecka. Wyposażona w kolorowe zabawki i projektor, pobudzi zmysły i wyobraźnię maluszka. Wbudowana pozytywka zawiera 30 minut niepowtarzającej się muzyki. Lampka nocna szczególnie polecana dla maluchów bojących się ciemności.


Tiny Love Leżaczek 3w1 Cozy Rocker Napper
459 zł

Leżaczek 3w1 Cozy Rocker Napper marki Tiny Love to bardzo praktyczne rozwiązanie dla wszystkich rodziców. Posiada komfortową budkę, którą jednym prostym ruchem można zamienić w przytulne łóżeczko z miękkim materacem Jest niezwykle prosty w użyciu: zaledwie jedną ręką można dokonać zmiany na: leżaczek-bujaczek, łóżeczko lub krzesełko/kołyskę.


Tiny Love Leżaczek 3w1 Rocker Napper czerwony
449 zł
+ darmowa dostawa

Leżaczek do zabawy, spania i karmienia. Tiny Love 3w1 Rocker Napper bawi dzieci i wspiera rozwój ich zmysłów, dzięki pozytywce z melodiami, światłami i z zabawkami na zawiasach. Oferuje 3 warianty pochylenia i możliwość delikatnej wibracji.


Tiny Love Leżaczek 3w1 Rocker Napper Luxe
559 zł
+ darmowa dostawa

Leżaczek do zabawy, spania i karmienia w specjalnej designerskiej edycji. Tiny Love 3w1 Rocker Napper Luxe bawi dzieci i wspiera rozwój ich zmysłów, dzięki pozytywce z melodiami, światłami i z zabawkami na zawiasach. Oferuje 3 warianty pochylenia i możliwość delikatnej wibracji.


Tiny Love Leżaczek 3w1 Rocker Napper
399 zł

Tiny Love huśtawka dla niemowląt 3w1 Rocker Napper to uniwersalne akcesorium, które doskonale nadaje się do zabawy, spania oraz karmienia dziecka. Łatwo przekształcić huśtawkę na praktyczne krzesełko. Posiada piękną pozytywkę z uroczymi zabawkami. Przeznaczone dla dzieci do 9 kg do spania i zabawy, do 18 kg w pozycji siedzącej.