Toni&Guy ( Body Amplify Creation) 100 ml
22 zł

W silnej farba zachowa swoje włosy w pożądanym kształcie od rana do wieczora. Tworzy swoje włosy antystatyczną ochronę, jak również ochrony włosów przed wilgocią. .

Toni&Guy ( Cleansing Beard Foam) 100 ml
50 zł

Poddaj się wyjątkowej pielęgnacji i ciesz się dniem dzięki specjalnie zaprojektowanej piance do golenia. Wielofunkcyjna pianka, która nawilża skórę i pozostawia ją miękką przez cały dzień.

Toni&Guy ( Cleansing Beard Shampoo) 150 ml
55 zł

Traktuj ekskluzywną pielęgnację brody i ciesz się dniem dzięki specjalnie zaprojektowanemu szamponowi. Broda jest dokładnie myta, kojąca i odżywcza.

Toni&Guy (Leave-In Conditioner) 100 ml
50 zł

Odżywka do włosów Toni & Guy przeznaczona do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów. Z pomocą jego włosów łatwo się żuje, dodaje miękkości i blasku. Nawilża i pielęgnuje włosy podczas mycia. .

Toni&Guy Smooth Definition (Mask For Intense Smoothness With Keratin) 200 ml
55 zł

Kojąca maska ​​do włosów jest przeznaczona do wszystkich nieodpartych i kremowych włosów, które wygładzają i zmniejszają objętość. Utrzymuje włosy w dobrej kondycji i chroni przed kremacją. Działa antystatycznie, a włosy są łatwo czesane i nawilżane bez żadnego obciążenia. .

Toni&Guy (Softening Premium Stubble Oil) 30 ml
55 zł

Kojący olej do włosów i brody może być nakładany na włosy i zapewnia wygodne golenie. Głęboko nawilża skórę, jednocześnie odżywiając korzenie włosów lub brody. Spróbuj Toni i Guy.