Tontarelli organizer rozkładany 46L z wiekiem czarny/niebieski
70 zł

Plastikowe składane pudełko TONTARELLI staje się Twoim pomocnikiem w zakupach, dzięki któremu nie musisz wkładać swoich toreb do bagażnika samochodu, a po prostu ułożyć zakupy w organizerze, nie martwiąc się, że coś ulegnie uszkodzeniu podczas jazdy. Można go również stosować w domu, do przechowywania żywności lub innych rzeczy.

Tontarelli organizer rozkładany 46L z wiekiem czarny/pomarańczowy
70 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Składane pudełko plastikowe TONTARELLI ma wiele zastosowań. Możesz go używać nie tylko w domu, ale jest także przydatnym pomocnikiem na przykład w samochodzie, aby móc przewozić bezpiecznie swoje zakupy. Ma praktyczną pokrywę, dzięki czemu można go zamknąć.

Tontarelli organizer z uchwytem Aurora, 19L, transparentny
43 zł

Praktyczny organizer z uchwytem TONTARELLI Aurora jest idealnym pomocnikiem w domu. Dzięki przezroczystemu wykończeniu zapewnia wgląd w zawartość. Można przechowywać w nim różne rzeczy, żywność, czy dokumenty.

Tontarelli organizer z wiekiem COMBI BOX 29L, transparentny
48 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Organizer TONTARELLI COMBI BOX jest praktycznym pomocnikiem w domu lub domku. Można w nim przechowywać ubrania sezonowe, zabawki, których Twoje dzieci już nie używają, oraz inne rzeczy? To pudełko pomoże Ci w porządkach.

Tontarelli pudełko z uchwytem Aurora, 51 l, transparent
85 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Plastikowe pudełko z uchwytem TONTARELLI Aurora nadaje się do każdego domu. Jego przezroczystość ułatwia zajrzenie do pudełka, dzięki czemu wiesz, co jest w środku. Możesz używać go zarówno w domu, aby przechowywać rzeczy, jak i transportować je w różne miejsca.

Tontarelli skrzynka składana z pokrywą 46 l, czarna/czerwona
70 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Plastikowa, składana skrzynka TONTARELLI stanie się wszechstronnym pomocnikiem w domu. Możesz przechowywać w niej nie tylko żywność, ale także inne niezbędne przedmioty. Może być używana również w samochodzie do łatwego transportu zakupów. Posiada wieko.

Tontarelli kosz na śmieci 16L Carolina, kremowy
66 zł

Kosz na śmieci TONTARELLI Carolina dzięki swoim wymiarom jest idealny do biura, pracowni lub pokoju dziecka. System pedałowy otwierania kosza jest ułatwieniem nawet dla mniejszych dzieci. Wymiana worka na śmieci jest bardzo łatwa, wystarczy wyjąć pojemnik wewnętrzny i wymienić worek.

Tontarelli kosz na śmieci 16L Carolina, niebieski
66 zł

Kosz na śmieci TONTARELLI Carolina jest odpowiedni do biura lub domu. System pedałowy do otwierania, z którym poradzi sobie nawet mniejsze dziecko. Wymiana worka na śmieci jest bardzo łatwa, wystarczy wyjąć pojemnik wewnętrzny i wymienić worek.

Tontarelli Pudełko z pokrywą DODO 27l (8035085)
32 zł

Praktyczna skrzynka firmy Tontarelli może być używana do przechowywania lub przenoszenia drobnych przedniotów. Skrzynka została wykonana z wysokiej jakości, łatwego w czyszczeniu plastiku. Dzięki swoim wymiarom skrzynkę łatwo ustawiać.

Tontarelli skrzynka składana TEKNIKA 15,8 l
44,85 zł 40 zł

Plastikowa, składana skrzynka TONTARELLI TEKNIKA to idealny pomocnik w Twoim domu. Możesz nie tylko nosić rzeczy i jedzenie, ale również przechowywać je. Kiedy już jej nie potrzebujesz, po prostu złóż ją i zaoszczędź miejsce.

Tontarelli skrzynka składana TEKNIKA 37 l
69,86 zł 66 zł

Plastikowa, składana skrzynka TONTARELLI TEKNIKA to idealny pomocnik w Twoim domu. Nadaje się do przechowywania lub przenoszenia rzeczy lub żywności. Sprawdza się również podczas robienia zakupów, nie musisz już wozić torby w bagażniku samochodu, po prostu rozłóż skrzynkę i ułóż w niej produkty.

Tontarelli kosz na śmieci 16 l Carolina, zielony
66 zł

Kosz na śmieci TONTARELLI Carolina jest idealny nie tylko do domu, ale także do biura. Wymiana worka jest bardzo łatwa, dzięki wyjmowaniu pojemnika wewnętrznego. Z otwieranym koszem na śmieci z pedałem poradzą sobie nawet małe dzieci.