Top Mark NICKY chodzik
233 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

NICKY chodzik ma 4 koła, gumowe hamulce, stabilną ramkę i siedzisko, które można ustawić na 3 wysokościach. Siedzisko ma wysokie oparcie, które podtrzymuje plecy dziecka. Wymienny panel w zestawie.


Top Mark elektroniczny bujak NOA
369 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Elektroniczny bujak NOA marki Top Mark to idealny pomocnik dla każdej mamy. Z bujakiem NOA zaśnie nawet największy buntownik. Kształtem imituje ramiona matki i emituje delikatne dźwięki dające dziecku poczucie bezpieczeństwa i spokoju.


Top Mark adapter Maxi Cosi do wózka DEX
83 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Adapter Maxi Cosi do wózka DEX jest kompatybilny z wózkiem TOPMARK DEX i fotelikiem samochodowym Maxi Cosi Cabrio-Fix lub Maxi Cosi Pebble.


Top Mark wózek sportowy DEX, do 15 kg
1 995 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wózek sportowy DEX z lekką, aluminiową konstrukcją i ciekawym wzornictwem z pewnością spodoba się każdemu rodzicowi. Jest odpowiedni dla dzieci o wadze do 15 kg. Po dokupieniu gondoli, wózka można używać również w przypadku noworodków.


Top Mark składane łóżko podróżne JACKIE
335 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Składane łóżko podróżne Jackie marki Top Mark z pozycjonowaniem jest bardzo praktyczne i gustownie zaprojektowane . Jego atutem jest otwarta konstrukcja, materac, torba, boczna kieszeń, kółka hamulcowe. Odpowiednie dla dzieci od urodzenia do 3 lat.


Top Mark RAFI siedzisko do stołu
166 zł

Nowość

RAFI siedzisko do stołu z ładownością do 15 kg, jest wyjątkowo lekkie i kompaktowe, idealnie nadaje się do podróży, waży zaledwie 2 kg. Mocuje się je do stołu. Miejsce jest odpowiednie dla już siedzących dzieci.


Top Mark chodzik SENNA Auto
335 zł

Chodzik Auto SENNA to luksusowa edycja dla najmniejszych sportowców. Twoje dziecko może przeobrazić się w małego Jamesa Bonda jako tajny agent 007 i wykonać swoją pierwszą misję.


Top Mark UP BOOSTER siedzenie
133 zł

Nowość

UP BOOSTER siedzenie nadaje się do każdego krzesła. Łatwa instalacja dzięki paskom. 5-punktowy pasek bezpieczeństwa. Siedzisko jest składane i lekkie, możesz je zabrać ze sobą do restauracji i na wakacje. Łatwa konserwacja Dziecko może zjeść przy jednym stole wraz z rodzicami.


Top Mark Parker kojec + szary
383 zł

Nowość

PARKER kojec + łóżeczko dla dziecka jest idealny do podróży. Jest łatwe w montażu, zawiera materac, drugie dno, koła i torbę podróżną. -Przeznaczona dla dzieci od narodzenia do 48 miesiąca życia, o wadze do 15 kg


Top Mark torba z przewijakiem CARE
135 zł

Luksusowa torba do przewijania CARE marki Top Mark oferuje miejsce na zabawki, butelkę, pieluchy, serwetki i inne niezbędne artykuły. Torba ma dwa zamki na górnej stronie. Zawiera oddzielną izolowaną sekcję na butelki, kosmetyczną na brudną pieluszkęmaty do przewijania.


Top Mark Wózek uniwersalny PURE
2 789 zł

Wózek uniwersalny PURE charakteryzuje się nie tylko ponadczasowym, stylowym designem, ale także funkcjonalnością i komfortem – zarówno rodzica, jak i dziecka. Jest odpowiedni dla maluszków od urodzenia do 2. roku życia, jego maksymalny udźwig wynosi 15 kg.