TOPCOM Podgrzewacz do butelek 3w1
79 zł

Podgrzewacz do butelek 3w1 marki TOPCOM to praktyczne urządzenie, które łączy w sobie trzy funkcje. Produkt pozwoli na pogrzanie lub utrzymanie temperatury pożywienia oraz umożliwi sterylizację butelek. Zestaw został wzbogacony o wyciskacz do soku z kubeczkiem i miseczką.


TOPCOM koc elektryczny P 202
165 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Koc elektryczny P 202 może być używany przez dwie osoby. Generuje przyjemne ciepło. Odstresowuje i ogrzewa ciało. Jest wyposażony w opcję automatycznej regulacji temperatury.


TOPCOM cyfrowa waga dziecięca BabyScale 2000
224 zł

139 zł

Cyfrowa waga dla niemowląt BabyScale 2000 wytrzymuje ciężar do 20 kg. Oferuje ona funkcje automatycznego wyłączania i ostrzeżenia o przeciążeniu. Lekka i wytrzymała konstrukcja waży z dokładnością do 10 gramów. Niezbędne narzędzie w pierwszych miesiącach życia dziecka.


TOPCOM Koc elektryczny CF 202
249 zł

Koc elektryczny Topcom CF 202 idealny dla dwóch osób. Pięć poziomów grzania pozwoli Ci dobrać temperaturę do właśnych potrzeb. Jego dużym atutem jest możliwość prania w pralce.


TOPCOM koc elektryczny SW 202
242 zł

Koc elektryczny Topcom SW 202 generuje przyjemne ciepło, które dzięki dużej powierzchni tego modelu ogrzeje dwie osoby. Świetny sposób, aby uwolnić się od stresu po ciężkim dniu. Model wyposażony jest w specjalne urządzenie zabezpieczające przez przegrzaniem.


TOPCOM koc elektryczny F101
129 zł

119 zł

Koc Topcom F101 jest przeznaczony dla jednej osoby. Posiada dwa poziomy ogrzewania, dzięki temu jest bardzo funkcjonalny. Koc wyposażony jest w specjalne urządzenie zabezpieczające, które automatycznie reguluje temperaturę grzania.