Tramontina akcesoria do grillowania 3 szt, ciemne drewno
279 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Akcesoria do grillowania Tramontina wykonane są ze stali nierdzewnej i ciemnego drewna. Ten praktyczny zestaw wysokiej jakości obejmuje szczypce, nóż i widelec. Zestaw nadaje się również do mycia w zmywarce.


Tramontina szpikulec do grilla 40 cm zestaw 6 szt
105 zł

Szpikulce do grilla marki Tramontina, o długości 40cm są świetnymi pomocnikiami przy każdym grillu. Wykonane są z odpornej na wysoką temperaturę stali nierdzewnej. Szefowie kuchni docenią również fakt, że szpikulce można myć w zmywarce.


Tramontina deska do krojenia z naturalnego drewna 42x29x2,2cm
225 zł

173 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Stabilna deska do krojenia marki Tramontina jest nieodzownym pomocnikiem w każdej kuchni. Wykonana jest z egzotycznego drewna Tigerwood. Ten wytrzymały materiał o długiej żywotności zapewnia antybakteryjną obróbkę.


Tramontina zestaw sztućców do steków 12 sztuk, ciemne drewno Jumbo
505 zł

379 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw sztućców do steków Jumbo marki Tramontina zawiera 12 sztuk i jest wykonany ze stali nierdzewnej i ma uchwyty z drewna sosnowego. Wysokiej jakości wykonanie zapewnia długą żywotność. W żadnej kuchni nie powinno zabraknąć sztućców do steków.


Tramontina Drewniana deska do krojenia 50 x 32 x 2,2 cm
279 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Duża deska marki Tramontina jest niezbędna w kuchni. Wykonana z egzotycznego drewna tygrysiego – to wytrzymały materiał z antybakteryjną obróbką. Deska ma praktyczne ucho do przenoszenia lub zawieszenia.


Tramontina nóż do porcjowania mięsa z naturalnego drewna
85 zł

65 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Nóż z gładkim ostrzem marki Tramontina to świetny pomocnik podczas krojenia mięsa. Ma prawdziwą drewnianą rękojeść i ostrze ze stali nierdzewnej. Nóż jest odporny na wstrząsy i żaroodporny, co zapewnia jego długą żywotność.


Tramontina wielofunkcyjna łopatka z ząbkami do grilla
105 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Łopatka wielofunkcyjna do grilla marki Tramontina jest świetnym pomocnikiem przy każdym grillu. Ma prawdziwą drewnianą rękojeść i łopatkę ze stali nierdzewnej. Jest wyposażona w otwieracz do butelek. Dzięki ząbkowanym i ostrym krawędziom można nią również wygodnie kroić.