Velamp latarka LED z akumulatorem IR551LED
60 zł

Latarka akumulatorowa LED marki Velamp to doskonałe urządzenie zarówno dla elektryków czy mechaników, jak i dla osób wybierających się na kemping. Bardzo wysoka jasność 90 lumenów oraz daleki zasięg sięgający do 150 metrów pozwolą na dokładne oświetlenie danych powierzchni.


Velamp Czołówka ZEUS LED IH522
55 zł

Praktyczna czołówka LED, jest idealna do użytku w warsztatach i na świeżym powietrzu, dzięki swym kompaktowym wymiarom.


Velamp Ładowalny LED reflektor akumulatorowy ST999-10L
265 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Doskonały reflektor Velamp o mocy 10 W do użytku w domu, w warsztacie lub na zewnątrz. Latarka może być ładowana przy użyciu załączonego akumulatora 220V a 12V (do auta). Posiada moc****735 Lumenů w trybie światła drogowego.


Velamp lampa LED, BTL RS10W
83 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ledowa lampa Velamp to idealny element każdego nowoczesnego wnętrza. Dzięki zimnej, białej barwie, nada pomieszczeniom współczesnego charakteru. Lampa wykonana jest z materiału PC.


Velamp lampa LED, BTL RS4W
66 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Ledowa lampa Velamp to idealny zamiennik starych urządzeń we współczesnym wnętrzu. Białe, zimne światło nada nowoczesnego charakteru. Lampa wykonana jest z materiału PC.


Velamp lampa LED IS540-10%
39 zł

35 zł

Promocja

Praktyczna lampa LED IS540 marki Velamp przeznaczona jest do pracowni, warsztatów i garaży. Została wyposażona w plastikowy korpus z uchwytem oraz diodę LED o żywotności 30 000 godzin.


Velamp lampa LED z klipsem CHARLY
75 zł

Lampa LED z klipsem Velamp CHARLY sprawdzi się nie tylko na biurku, ale dzięki praktycznemu klipsowi można również przypiąć ją w dowolnym miejscu. Klasyczną żarówkę zastępują 24 diody LED.


Velamp lampa robocza IS525
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lampa robocza Velamp IS525 z włącznikiem i metalową osłoną. Posiada praktyczny zaczep do zawieszenia.


Velamp lampa robocza IS529
48,98 zł

45 zł

Lampa robocza Velamp IS529 z włącznikiem i metalową osłoną. Posiada praktyczny zaczep do zawieszenia.


Velamp lampa S.T.A.K R912
153 zł

125 zł

Lampa Velamp S.T.A.K R912 3W LED CREE ® XPE umożliwi nawet 16 godzin pracy. Potężne źródło światła CREE ® XPE LED pozwoli na oświetlenie ciężko dostępnych miejsc. Ładowanie urządzenia podczas jego pracy umożliwi ładowarka sieciowa lub samochodowa.


Velamp lampa stołowa CHARLESTON E27
97 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lampa stołowa Velamp CHARLESTON E27 sprawdzi się świetnie na biurku lub pracowni, gdzie ważne jest dobre oświetlenie. Dodatkowo, „gęsia szyjka“ pozwala dostosować nachylenie oprawy.


Velamp lampa warsztatowa 3W+2W SMD LED
139 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lampa warsztatowa Velamp 3W+2W SMD LED zasilana jest akumulatorem litowo-jonowym. Wyposażona w wbudowany hak do zawieszenia, idealnie sprawdzi się podczas różnych prac w garażu lub warsztacie.


Velamp lampka KOMPAKT 3W LED
95 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lampka Velamp KOMPAKT LED o mocy 3 W doskonale wkomponuje się w minimalistyczną przestrzeń. Jest niezwykle mobilna oraz lekka, a żywotność diody LED wynosi 30 000 godzin.


Velamp lampka SLIM 6 W LED
115 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lampka biurkowa Velamp SLIM LED o mocy 6 W doskonale wkomponuje się w minimalistyczną przestrzeń. Posiada praktyczną regulację oświetlenia, a żywotność diody LED wynosi 30 000 godzin.


Velamp lampka SWAN 6 W LED
139 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Lampka biurkowa Velamp Swan LED o mocy 6 W doskonale wkomponuje się w minimalistyczną przestrzeń. Posiada praktyczny przełącznik dotykowy, a żywotność diody LED wynosi 30 000 godzin.


Velamp latarka akumulatorowa 10W LED DL1010R
155 zł

Latarka akumulatorowa Velamp 10W LED DL1010R doskonale nada się do doświetlenie warsztatu, altany ogrodowej lub na kemping. Dołączony adapter samochodowy pozwala na ładowanie z gniazda zapalniczki 12 V.


Velamp Latarka S.T.A.K 30W XML CREE LED R930
329 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Praktyczna, ładowarka latarka LED o mocy 30 W, odporna na warunki atmosferyczne i wstrząsy. Zestaw zawiera także adapter do ładowania 230 V lub 12 V (ładowarka samochodowa).


Velamp Latarka ST999-5L
225 zł

Akumulatorowa latarka punktowa XPW CREE® o mocy 5W posiada wiele różnych zastosowań. Wyposażona jest w lampką ostrzegawczą i POWER-BANK. Dzięki, wytrzymałej baterii diody LED działają aż do 30000 godzin.


Velamp multimetr cyfrowy 7w1 DMT700-5%
59 zł

56 zł

Promocja

Multimetr cyfrowy Velamp DMT700 to urządzenie służące do dokładnego pomiaru parametrów elektrycznych. Wyposażony w 7 funkcji pomiarowych, z pewnością stanie się przydatnym na co dzień narzędziem.


Velamp reflektor akumulatorowy 10W LED IR666-10W
185 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Reflektor akumulatorowy Velamp IR666–10W o strumieniu światła 735 Lm dedykowany jest do zarówno do pomieszczeń zamkniętych jak i zewnętrzy. Specjalny adapter 12 V do ładowarki samochodowej pozwala naładować akumulator nawet podczas podróży.


Velamp reflektor akumulatorowy 5W LED IR666-5W
139 zł

Reflektor akumulatorowy Velamp IR666–5W o strumieniu świetlnym 350 Lm* dedykowany jest do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego. Specjalny adapter **12 V do samochodu pozwoli naładować akumulator podczas kempingu lub wycieczki.


Velamp reflektor solarny LED IS340
255 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Reflektor solarny Velamp LED IS340 pozwoli doświetlić ogród. Amorficzne ogniwo słoneczne pozwala na ładowanie akumulatora nawet w pochmurne dni. Reflektor wyposażony w czujnik ruchu.


Velamp TRIPOD teleskopowy stojak na reflektory
117 zł

Stojak na reflektor TRIPOD firmy Velamp dedykowany jest dla wszystkich miejsc, które należy dodatkowo doświetlić. Teleskopowy stojak pozwoli na wyniesienie reflektora na maksymalną wysokość 150 cm, a po złożeniu nie zabierze dużo przestrzeni.


Velamp Velamp ogrzewacz do pomieszczeń STH 2000
179 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Przenośny ogrzewacz do pomieszczeń z wentylatorem, regulajcą mocy i własnym stojakiem. Dodatkowo wyróżniają go niewielkie rozmiary i niska waga.


Velamp lampa warsztatowa IR684-5W LED
165 zł

Lampa warsztatowa Velamp IR684–5W LED z funkcją bluetooth, świeci do 19 godzin po pełnym naładowaniu. Jest odporna na warunki atmosferyczne i wstrząsy oraz zasilana akumulatorem litowo-jonowym. Idealnie sprawdzi się podczas rożnego rodzaju prac w warsztacie lub na świeżym powietrzu.


Velamp imitacja kamery wewnętrznej TELEFIN2
25 zł

Imitacja kamery wewnętrznej Velamp TELEFIN2 z diodą LED. Makieta kamery wewnętrznej stwarza iluzję prawdziwej kamery bezpieczeństwa, dzięki wyposażeniu w diodę LED. Dostępna w różnych kolorach.


Velamp lampa LED, BTL RS8W
68 zł

Biała lampa Velamp pasuje do każdego wnetrza. Wyposażona w technologię LED, idealnie nadaje się do wymiany starych urządzeń. Lampa daje jasne, zimne światło w białym kolorze.


Velamp latarka anty black-out LED IR170
85 zł

Latarka anty black-out marki Velamp jest niezastąpionym elementem nie tylko warsztatu czy garażu, ale również mieszkania. Latarka, po podłączeniu do sieci, posiada opcję automatycznego włączenia się w przypadku awarii zasilania.


Velamp latarka akumulatorowa LED IR310LED
55 zł

Latarka akumulatorowa Velamp LED IR310LED świetnie sprawdzi się w przypadku awarii zasilania. Posiada funkcję automatycznego włączenia podczas przerw w dostawie pradu. Oferuje nieprzerwane oświetlenie przed 16 godzin.


Velamp zestaw 4 magnetycznych mini-alarmów ALAM4
35 zł

Zestaw 4 magnetycznych mini-alarmów Moveto ALAM4 do zabezpieczenia okien i drzwi. Pewne zabezbieczenie domów i mieszkań. Wykonane z materiału dobrej jakości, twardego i odpornego na zarysowania, zapewnią trwałość na długie lata. Głośność alarmu to 90dB.