Vilac Drewniany konik na biegunach, biały
249 zł

Drewniany konik na biegunach marki Vilac w najbardziej klasycznej formie, w kolorze białym z brązowymi plamami. Bezpieczeństwo dziecka zapewnia drewniana rampa zamontowana wokół siedziska.


Vilac Drewniany piesek na kółkach do ciągnięcia
66 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Drewniany piesek na kółkach do ciągnięcia marki Vilac stanie się doskonałym towarzyszem Twojego dziecka. Piesek ma ogon na sprężynce. Na kołach umieszczono wyciszającą i zapogiegającą rysom na podłodze gumkę.


Vilac Drewniany stół warsztatowy dziecięcy
319 zł

Drewniany stół warsztatowy dziecięcy marki Vilac. Zawiera aż 87 elementów. Idealny dla dzieci powyżej 3 roku życia zainteresowanych majsterkowaniem i naprawami.


Vilac Drewniany tangram
75 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Drewniany tangram marki Vilac to puzzle – łamigłówka. Gra polega na ułożeniu elementów dokładnie tak, jak na obrazku wylosowanej karty. Doskonała, rozwijająca zabawa.


Vilac Drewniany zestaw lekarski w walizce
87 zł

Drewniany zestaw lekarski w walizce marki Vilac przeznaczony dla wszystkich małych lekarek i lekarzy. W przenośnej walizce kryje się wszystko, co potrzebne do ratowania życia i leczenia urazów.


Vilac Piracka łódź
205 zł

Piracka łódź marki Vilac wykonana z drewna ma wszystko, co potrzebne do wypłynięcia w nieznane. Czarne żagle z trupimi czaszkami będą budzić grozę na morzach i oceanach!