Vilac Drewniany konik na biegunach, biały
249 zł

Drewniany konik na biegunach marki Vilac w najbardziej klasycznej formie, w kolorze białym z brązowymi plamami. Bezpieczeństwo dziecka zapewnia drewniana rampa zamontowana wokół siedziska.


Vilac Drewniany piesek na kółkach do ciągnięcia
66 zł

Drewniany piesek na kółkach do ciągnięcia marki Vilac stanie się doskonałym towarzyszem Twojego dziecka. Piesek ma ogon na sprężynce. Na kołach umieszczono wyciszającą i zapogiegającą rysom na podłodze gumkę.


Vilac Drewniany stół warsztatowy dziecięcy
319 zł
+ darmowa dostawa

Drewniany stół warsztatowy dziecięcy marki Vilac. Zawiera aż 87 elementów. Idealny dla dzieci powyżej 3 roku życia zainteresowanych majsterkowaniem i naprawami.


Vilac Drewniany zestaw lekarski w walizce
87 zł

Drewniany zestaw lekarski w walizce marki Vilac przeznaczony dla wszystkich małych lekarek i lekarzy. W przenośnej walizce kryje się wszystko, co potrzebne do ratowania życia i leczenia urazów.


Vilac Piracka łódź
205 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Piracka łódź marki Vilac wykonana z drewna ma wszystko, co potrzebne do wypłynięcia w nieznane. Czarne żagle z trupimi czaszkami będą budzić grozę na morzach i oceanach!


Vilac Tor wyścigowy z samochodami w kuferku
115 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Tor wyścigowy z samochodami w kuferku marki Vilac zawiera 3 autka i inne akcesoria. Po zakończeniu zabawy można go łatwo spakować i zamknąć w kuferku. Wyposażony w uchwyt do łatwiejszego przenoszenia.


Vilac Drewniany tangram
75 zł

Drewniany tangram marki Vilac to puzzle – łamigłówka. Gra polega na ułożeniu elementów dokładnie tak, jak na obrazku wylosowanej karty. Doskonała, rozwijająca zabawa.