Walser uprząż z hakami i klamrą 8m/50mm
155 zł

Uprząż z hakami i klamrą Walser 8m/50mm przeznaczona do użytku profesjonalnego. Jej maksymalne obciążenie wynosi 4000 kg. Dzięki temu oraz dzięki dwóm hakom, 8 m długości i odporności na znacze rozciąganie, uprząż doskonale nadaje się do mocowań bardzo dużych przedmiotów.

Walser pokrowce na wszystkie siedzenia Elegance
245 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Pokrowce na siedzenia samochodowe CarPoint Elegance zapewnią stałą ochronę przed zabrudzeniami oraz uszkodzeniami. Zostały wykonane z 100% poliestru z 3 mm podszewką.

Walser pokrowce na przednie siedzenia Kent Zipp-it
169 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw pokrowców na przednie siedzenia CarPoint Kent Zipp-it składa się z 2 pokrowców na siedzenia oraz 2 pokrowców na zagłówki. Wykonane zostały z100% poliestru o podszewce grubej na 3 mm.

Walser pokrowce na przednie siedzenia Hasting Zipp-it
169 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Zestaw pokrowców na przednie siedzenia CarPoint Hasting Zipp-it zabezpieczy fotele przed zabrudzeniami oraz otarciami. Zestaw składa się z 2 pokrowców na siedzenia oraz 2 pokrowców na zagłówki.

Walser mata grzewcza z termostatem
115 zł

Mata grzewcza do siedzeń samochodowych marki Walser to funkcjonalny model z termostatem, który jest zasilany poprzez podłączenie do standardowego gniazda zapalniczki (12 V). Posiada 2 poziomy regulacji ogrzewania, co zdecydowanie zwiększa komfort użytkowania.

Walser organizer samochodowy z uchwytem na tablet Midi, czarny
33 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Organizer samochodowy Walser Midi z uchwytem na tablet, zakładany jest z tyłu przedniego fotela i umożliwia utrzymanie porządku w samochodzie. Wykonany z dobrej jakości materiału jest łatwy do zamontowania oraz pozwala bezpiecznie przechowywać zawartość, bez obaw o jej zabrudzenie czy porysowanie podczas jazdy.

Walser dywaniki samochodowe UNI EVO 4 sztuki
59 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Dywaniki samochodowe Walser UNI EVO 4 sztuki posiadające antypoślizgową powierzchnię pod spodem. Zabezpieczają wnętrze pojazdu przed wilgocią, wodą i śniegiem.

Walser mata antypoślizgowa do bagażnika 120x90cm
45 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Mata antypoślizgowa do bagażnika Walser 120×90cm zapobiegająca przemieszczaniu się bagaży podczas jazdy. Dzięki możliwości przycięcia rozmiar maty można łatwo dostosować do żądanego kształtu. Przeznaczona do używania w samochodach osobowych.

Walser lusterko wsteczne do obserwacji dziecka
39 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wewnętrzne lusterko wsteczne marki Walser jest odpowiednie do sprawdzania, co dzieje się na tylnym siedzeniu. Lusterko może być zamontowane na szybie za pomocą przyssawki lub przymocowane do oparcia wraz z zapasowym uchwytem. Dodatkowo jest regulowane, w celu dopasowania do właściwego kąta dla najlepszego widoku.

Walser mata ochronna do bagażnika 100x155 cm
89 zł

Mata ochronna do bagażnika marki Walser o wymiarach równych 100 cm x 155 cm, przeznaczona jest do transportu zwierząt. Wykonana z wytrzymałego poliestru, jest odporna na wodę i kurz, a jej uniwersalny rozmiar będzie pasował do wszystkich obecnych typów pojazdów. Dodatkowo tkanina jest zmywalna i łatwa do czyszczenia.

Walser nakładka na pas bezpieczeństwa
39 zł

Turystyczna nakładka na pas bezpieczeństwa marki Walser wykonana z dobrej jakości materiałów, umożliwia wygodną jazdę podczas podróży samochodem. Dodatkowo chroni szyję dziecka przed tarciem i zadrapaniami od pasa bezpieczeństwa.

Walser nakładka na pas bezpieczeństwa Monkey, szary
38 zł

Nakładka na pas bezpieczeństwa Walser z motywem małpki. Zapewnia większy komfort podczas jazdy i chroni obojczyk w razie wypadku. Jest zaprojektowany specjalnie dla samochodów, które nie mają zainstalowanej poduszki powietrznej w pasie bezpieczeństwa i jest odpowiedni dla dzieci od 5 lat.

Walser ochraniacz pasa bezpieczeństwa, czarny
48 zł

Ochraniacz na pas bezpieczeństwa Walser zapewnia komfort podczas jazdy i chroni obojczyk w razie wypadku. Podszewka Walser wykonana jest z wysokiej jakości pianki zapamiętującej i jest specjalnie zaprojektowana dla samochodów, które nie mają zainstalowanej poduszki powietrznej w pasie bezpieczeństwa,

Walser organizer samochodowy Maxi
76 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Praktyczny organizer do zawieszenia na fotelu samochodowym Walser Maxi wyposażony jest w zintegrowany uchwyt na tablet. Zapewni dużo miejsca na wszystkie rzeczy, nie ograniczając komfortu podróżowania.

Walser podgłówek turystyczny Cozy Clara
72 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Podgłówek turystyczny dla dorosłych Walser Cozy Clara wykonany z pianki o dużej gęstości, umożliwia wygodne oparcie głowy oraz spokojny sen podczas podróży. Świetnie sprawdzi się np. w samochodzie, samolocie czy autobusie. Pianka dostosowuje się do kształtu szyi, aby zapewnić spokojną i swobodną pozycję siedzącą lub do spania.

Walser podgłówek turystyczny Mini Monkey
34 zł

Podgłówek turystyczny dla dzieci Walser Mini Monkey wykonany z dobrej jakości materiałów, umożliwia wygodne oparcie głowy oraz spokojny sen podczas podróży. Dodatkowo poduszka chroni szyję dziecka przed tarciem i zadrapaniami od pasa bezpieczeństwa.

Walser podgłówek turystyczny Monkey, szary
39 zł

Podgłówek turystyczny dla dzieci Walser Mini Monkey wykonany z dobrej jakości miękkiego materiału umożliwia wygodne oparcie głowy oraz spokojny sen podczas podróży. Dodatkowo poduszka chroni szyję dziecka przed tarciem i zadrapaniami od pasa bezpieczeństwa.

Walser podkładka pod fotelik samochodowy Tidy Fred
67 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Podkładka pod fotelik samochodowy Walser Tidy Fred uniemożliwia ruch siedzenia, zapewniając stabilność podczas jazdy. Uniwersalna i łatwa w instalacji, została wykonana z poliestru, który jest prosty w utrzymaniu i charakteryzuje się dużą wytrzymałością.

Walser poduszka lędźwiowa z pianką pamięci Lumbar Jack, czarny
158 zł

Ciesz się komfortową i zdrową pozycją podczas siedzenia zarówno w samochodzie, jak i na fotelu. Podparcie lędźwi Walser Lumbar dopasowuje się do ciała i pomaga utrzymać właściwą pozycję siedzącą. Wykonany jest z pianki o dużej gęstości i wymiarach 26 × 36 cm.

Walser poduszka lędźwiowa z pianką pamięci Soft Jack
91 zł

Ciesz się komfortową i zdrową pozycją podczas siedzenia zarówno w samochodzie, jak i na fotelu. Podparcie lędźwi Walser Soft Jack dopasowuje się do ciała i pomaga utrzymać właściwą pozycję siedzącą. Wykonany jest z pianki o dużej gęstości i wymiarach 24 × 45 cm.

Walser poduszka podróżna z pianką pamięci Comfort Jill
71 zł

Odpręż kręgosłup i szyję nawet podczas długich podróży samochodem. Poduszka Walser Comfort Jill podtrzymuje szyję podczas siedzenia i zapewnia komfort. Poduszka wykonana jest z pianki o wysokiej gęstości, która dopasowuje się do ciała.

Walser uchwyt samochodowy na tablet
71 zł

Praktyczny uchwyt na tablet Walser, który umieszcza się na zagłówku w samochodzie. Zabezpieczy urządzenie przy zachowaniu pełnego dostępu do ekranu dotykowego, zasilania i słuchawek.

Walser zestaw pokrowców na siedzenia Flash - antracyt
191 zł

Kompletny zestaw pokrowców na wszystkie siedzenia w samochodzie Walser Flash posiada opatentowany system bezpieczeństwa Walser Clix-Airbag. Dzięki tej konstrukcji osłony idealnie pasują do siedzeń i chronią je przed zużyciem.

Walser zestaw pokrowców na siedzenia Flash - niebieski
191 zł

Kompletny zestaw pokrowców na wszystkie siedzenia w samochodzie Walser Flash posiada opatentowany system bezpieczeństwa Walser Clix-Airbag. Dzięki tej konstrukcji osłony idealnie pasują do siedzeń i chronią je przed zużyciem.

Walser zestaw pokrowców na siedzenia Hastings, czerwony/czarny
231,48 zł 219 zł

Komplet pokrowców na siedzenia Walser wykonany ze 100% poliestru, idealnie sprawdzi się jako wewnętrzne pokrycie całego pojazdu. Skutecznie zabezpieczy wnętrze przed kurzem i zanieczyszczeniami. Nadaje się do samochodów z bocznymi poduszkami powietrznymi.

Walser zestaw pokrowców na siedzenia Hastings - szary/czarny
233 zł

Komplet 5 pokrowców na siedzenia samochodowe Walser jest przeznaczony do samochodów z bocznymi poduszkami powietrznymi w siedzeniach. Składa się z 9 części, a pokrowce wyposażone są w piankową podszewkę o grubości 3 mm i są bardzo wygodne.

Walser zestaw pokrowców na siedzenia Pineto - szary/czarny
282 zł

Komplet pokrowców na wszystkie siedzenia samochodowe Walser jest przeznaczony do samochodów z bocznymi poduszkami powietrznymi w siedzeniach. Pokrowce wyposażone są w piankową podszewkę o grubości 3 mm i są bardzo wygodne.

Walser zestaw pokrowców na siedzenia RS Racing, czerwony/czarny
245 zł

9-częściowy komplet pokrowców na siedzenia Walser RS Racing wykonany w całości z wysokiej jakości poliestru, idealnie sprawdzi się jako wewnętrzne pokrycie całego pojazdu. Skutecznie zabezpieczy wnętrze przed kurzem i zanieczyszczeniami. Nadaje się do także samochodów z bocznymi poduszkami powietrznymi.

Walser mata grzewcza na siedzenie 12V
119 zł

Mata grzewcza do siedzeń samochodowych marki Walser to funkcjonalny model z termostatem, który jest zasilany poprzez podłączenie do standardowego gniazda zapalniczki (12 V). Posiada 2 poziomy regulacji ogrzewania, co zdecydowanie zwiększa komfort użytkowania.

Walser organizer samochodowy Driver Jack
55 zł

Organizer samochodowy Walser Driver Jack zakładany z tyłu przedniego fotela, umożliwia utrzymanie porządku w samochodzie. Wykonany z dobrej jakości wodoodpornego poliestru bezpiecznie przechowuje zawartość oraz jest łatwy do zamontowania i wyczyszczenia.

Walser zestaw pokrowców na siedzenia Cruise, szary/czarny
116 zł

Komplet pokrowców na siedzenia Walser Cruise wykonany ze 100% poliestru, idealnie sprawdzi się jako wewnętrzne pokrycie całego pojazdu. Skutecznie zabezpieczy wnętrze przed kurzem i zanieczyszczeniami. Nadaje się do foteli przednich (nie do foteli sportowych i anatomicznych), a także samochodów z bocznymi poduszkami powietrznymi.