Westinghouse wentylator sufitowy Hercules 78545
760 zł
+ darmowa dostawa

Wentylator sufitowy Westinghouse Hercules, który świetnie sprawdzi się w pomieszczeniach o powierzchni do 25 m2. Urządzenie zostało wyposażone w 3 prędkości pracy regulowane łańcuszkiem, 1 punkt oświetleniowy oraz dwa kierunki obrotów. Producent zaopatrzył wentylator w dwustronne łopatki o rozpiętości 132 cm, które z jednej strony są w kolorze buku, z drugiej strony w kolorze ciemnego brązu.


Westinghouse wentylator sufitowy Vegas 72272
299 zł
+ darmowa dostawa

Wentylator sufitowy Westinghouse Vegas 72272 doskonale nadaje się do pomieszczeń do 15 m2. Możliwość wyboru spośród 3 prędkości pracy pozwala dostosować działanie do indywidualnych potrzeb. Urządzenie zostało wyposażone w łopatki o rozpiętości 105 cm, które dzięki swojej dwustronności pozwalają dostosować wentylator do wystroju wnętrza.


Westinghouse wentylator sufitowy Monarch Trio 78171
455 zł
+ darmowa dostawa

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Wentylator sufitowy Westinghouse Monarch Trio zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza w pomieszczeniu, nie powodując podrywania z podłogi zanieczyszczeń. Sprzęt posiada 3 prędkości pracy regulowane łańcuszkiem, 3 punkty oświetleniowe oraz dwa kierunki obrotów. Producent wyposażył wentylator w dwustronne łopatki o rozpiętości 132 cm. Korpus w kolorze polerowanego mosiądzu nadaje urządzeniu niepowtarzalny styl i unikalny wygląd.


Westinghouse wentylator sufitowy Princess Radiance II 72415
384 zł
+ darmowa dostawa

Wentylator sufitowy Westinghouse Princess Radiance II, który świetnie sprawdzi się w mniejszych pomieszczeniach. Sprzęt posiada 3 prędkości pracy regulowane łańcuszkiem, 1 punkt oświetleniowy oraz dwa kierunki obrotów. Producent wyposażył wentylator w dwustronne łopatki o rozpiętości 90 cm. Wykończenie w kolorze ciemnej cyny z elementami chromu zapewnia urządzeniu unikalny i elegancki styl.


Westinghouse wentylator sufitowy Industrial 72268
380 zł
+ darmowa dostawa

Wentylator sufitowy Westinghouse Industrial zapewnia świetny obieg powietrza, nie powodując podrywania z podłogi brudu i zanieczyszczeń. Produkt przeznaczony jest do pomieszczeń o powierzchni wynoszącej do 25 m2. Producent zaopatrzył urządzenie w 4 prędkości pracy, dwa kierunki obrotów oraz jednostronne łopatki o rozpiętości 142 cm, w kolorze białym.