Westside Zestaw worków próżniowych 5 szt.
49 zł 30 zł

Raty 10x0 %

Worki próżniowe to doskonały sposób na przechowywanie nieporęcznych przedmiotów, takich jak odzież zimowa lub koce. Ten zestaw pięciu saszetek o różnych rozmiarach pomoże Ci uzyskać więcej miejsca w szafie.

Westside Kosz na śmieci z popielniczką 25 l, stalowy
94 zł 86 zł

Raty 10x0 %

Kosz na śmieci z popielniczką 25 l, stalowy przeznaczony zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej, ma wysokość 58 cm.

Westside Kosz na śmieci z popielniczką 25 l, czarny
99 zł

Raty 10x0 %

Kosz na śmieci z popielniczką 25 l, czarny przeznaczony zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej, ma wysokość 58 cm.

Westside Ociekacz na buty
16 zł

Raty 10x0 %

Ociekacz na buty marki Westside wykonany jest z odpornego tworzywa sztucznego, które łatwo się czyści. Na ociekaczu jednorazowo zmieszczą się 2 pary butów. Świetnie nadaje się do położenia brudnych i ubłoconych butów.

Westside Schodki plastikowe niebieskie
46 zł 43 zł

Raty 10x0 %

Schodki plastikowe niebieskie pokryte powierzchnią antypoślizgową, dzięki której są bezpieczne w użytkowaniu. Z maksymalnym obciążeniem o wartości 150 kg są niezwykle wytrzymałe i trwałe.

Westside Schodki plastikowe białe
65 zł

Raty 10x0 %

Schodki plastikowe białe pokryte powierzchnią antypoślizgową, dzięki której są bezpieczne w użytkowaniu. Z maksymalnym obciążeniem o wartości 150 kg są niezwykle wytrzymałe i trwałe.

Westside Kosz wiklinowy duży
44 zł

Raty 10x0 %

Kosz wiklinowy duży wykonany z wytrzymałych i elastycznych wierzbowych witek. Idealny nie tylko do przechowywania różnych przedmiotów, ale sprawdzi się również jako dodatek do domowego wnętrza.

Westside Kosz wiklinowy średni
64 zł

Raty 10x0 %

Kosz wiklinowy średni wykonany z wytrzymałych i elastycznych wierzbowych witek. Idealny nie tylko do przechowywania różnych przedmiotów, ale sprawdzi się również jako dodatek do domowego wnętrza.

Westside Kosz wiklinowy mały
26 zł

Raty 10x0 %

Kosz wiklinowy mały wykonany z wytrzymałych i elastycznych wierzbowych witek. Idealny nie tylko do przechowywania różnych przedmiotów, ale sprawdzi się również jako dodatek do domowego wnętrza.

Westside Drewniany stojak na wino
36 zł

Raty 10x0 %

Drewniany stojak na wino wykonany z drewna brzozy w kształcie harmonijki, dzięki czemu pozwoli zaoszczędzić miejsce w jadalni lub kuchni. Pomimo małych wymiarów pomieści aż 10 butelek ulubionego wina.

Westside Składany wózek
82 zł

Raty 10x0 %

Składany wózek wyposażony w wygodny, teleskopowy uchwyt z rękojeścią mierzący aż 87 cm. Na gumowych kółkach, dzięki czemu nada się na wszystkie typy powierzchni.

Westside wycieraczka 40 x 60 cm
35 zł

Raty 10x0 %

Praktyczna wycieraczka Westside to niezbędny element przed wejściem do każdego mieszkania. Szczególnie przydatna w okresie jesienno zimowym. Pozwala na utrzymanie czystości w przedpokoju.