Woodwick świeca o zapachu czystości 275 g
92 zł
89 zł

Świeca z aromatem suszonego prania, owoców i odrobiny piżma. Pachnące dekoracje od marki Woodwick mogą się palić do 60 godzin. Unikalna konstrukcja pasuje do każdego wnętrza, a dzięki knotowi, który spala się w ogniu, można poczuć się jak przy kominku. Świeca składa się z naturalnego knota i biodegradowalnego wosku przyjaznego dla środowiska.


Woodwick świeca zapachowa 275 g czerwona jarzębina
83 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Świeca zapachowa od marki WoodWick o zapachu czerwonej jarzębiny utrzymuje się do 60 godzin. Dzięki naturalnemu knotowi, który pęka w trakcie palenia, można poczuć się wyjątkową, przytulną atmosferę.


Woodwick świeca zapachowa 275 g Jesień
83 zł

Świeca zapachowa od marki WoodWick o zapachu jesiennego ciasta ze świeżych jabłek i żurawiny utrzymuje się do 60 godzin. Dzięki naturalnemu knotowi, który pęka w trakcie palenia, można poczuć się wyjątkową, przytulną atmosferę.


Woodwick świeca zapachowa 275 g owsiane ciasteczka
83 zł

Świeca zapachowa od marki WoodWick o zapachu owsianych ciastek utrzymuje się do 60 godzin. Dzięki naturalnemu knotowi, który pęka w trakcie palenia, można poczuć się wyjątkową, przytulną atmosferę.


Woodwick świeca zapachowa Amber and Incense 609,5 g
125 zł

110 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Świeca Woodwick o zapachu bursztyna, drzewa sandałowego i egzotycznych przypraw, pali się nawet do 130 godzin. Unikalna konstrukcja pasuje do każdego wnętrza, dzięki czemu poczujesz się jak siedząc przy kominku. Świeca składa się w 100% z naturalnego knota i biodegradowalnego wosku.


Woodwick świeca zapachowa Ambra i kadziedłka 275 g
92 zł
89 zł

Świeca z aromatem ambry i kadzidełka. Pachnące dekoracje od marki Woodwick mogą się palić do 60 godzin. Unikalna konstrukcja pasuje do każdego wnętrza, a dzięki knotowi, który spala się w ogniu, można poczuć się jak przy kominku. Świeca składa się z naturalnego knota i biodegradowalnego wosku przyjaznego dla środowiska.


Woodwick świeca zapachowa Apple Basket 609,5 g
129 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Świeca Woodwick o zapachu jabłek, gruszek, brzoskwiń i dodatku fiołków oraz jaśminu, pali się nawet do 130 godzin. Unikalna konstrukcja pasuje do każdego wnętrza, dzięki czemu poczujesz się jak siedząc przy kominku. Świeca składa się w 100% z naturalnego knota i biodegradowalnego wosku.


Woodwick świeca zapachowa Applewood 609,5 g
125 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Świeca Woodwick o zapachu jabłoni pali się nawet do 130 godzin. Unikalna konstrukcja pasuje do każdego wnętrza, dzięki czemu poczujesz się jak siedząc przy kominku. Świeca składa się w 100% z naturalnego knota i biodegradowalnego wosku.


Woodwick świeca zapachowa biała herbata i jaśmin 275 g
92 zł
89 zł

Świeca z aromatem białej herbaty i jaśminu. Pachnące dekoracje od marki Woodwick mogą się palić do 60 godzin. Unikalna konstrukcja pasuje do każdego wnętrza, a dzięki knotowi, który spala się w ogniu, można poczuć się jak przy kominku. Świeca składa się z naturalnego knota i biodegradowalnego wosku przyjaznego dla środowiska.


Woodwick świeca zapachowa Ciepła wełna 453,6 g
119 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Świeca o zapachu wełny i dzikich kwiatów. Pachnąca dekoracja marki Woodwick wytrzymuje do 50 godzin. Zachwyci Cię designerski projekt i niepowtarzalna woń kwiatów. Świeca składa się z naturalnego knota i biodegradowalnego wosku, dzięki czemu jest przyjazna dla środowiska.


Woodwick świeca zapachowa - drzewa iglaste 453,6 g
148 zł

Świeca o zapachu drzew iglastych. Pachnąca dekoracja marki Woodwick wytrzymuje do 50 godzin. Unikalny design pasuje do każdego wnętrza, a dzięki knotowi, który spala się w ogniu, poczujesz się jakbyś siedział przy kominku. Świeca składa się z naturalnego knota i degradowalnego wosku, dzięki czemu jest przyjazna dla środowiska.


Woodwick świeca zapachowa drzewo jabłoni 275 g
92 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Świeca z aromatem zielonego jabłka i pikantną korą cynamonu. Pachnące dekoracje od marki Woodwick mogą się palić do 60 godzin. Unikalna konstrukcja pasuje do każdego wnętrza, a dzięki knotowi, który spala się w ogniu, można poczuć się jak przy kominku. Świeca składa się z naturalnego knota i biodegradowalnego wosku przyjaznego dla środowiska.


Woodwick świeca zapachowa Frasier Fir 609,5 g
129 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Świeca Woodwick o zapachu świeżej jodły pali się nawet do 130 godzin. Unikalna konstrukcja pasuje do każdego wnętrza, dzięki czemu poczujesz się jak siedząc przy kominku. Świeca składa się w 100% z naturalnego knota i biodegradowalnego wosku.


Woodwick świeca zapachowa Granat 453,6 g
148 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Świeca zapachowa o aromacie granatu. Pachnące dekoracje marki Woodwick zapewni zapach do 50 godzin. Unikalny design pasuje do każdego wnętrza, a dzięki knotowi, który imituje odgłos pękania drewna w kominku stworzy miłą atmosferę. Świeca składa się z naturalnego knota i biodegradowalnego wosku.


Woodwick świeca zapachowa jabłoń 453,6 g
119 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Świeca z aromatem jabłoni. Pachnące dekoracje od marki Woodwick mogą trwać do 50 godzin. Unikalna konstrukcja pasuje do każdego wnętrza, a dzięki knotowi, który spala się w ogniu, można poczuć się jak przy kominku. Świeca składa się z naturalnego knota i biodegradowalnego wosku przyjaznego dla środowiska.


Woodwick świeca zapachowa Jodła 453,6 g
119 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Świeca o zapachu świeżo ściętej jodły. Pachnąca dekoracja marki Woodwick wytrzymuje do 50 godzin. Unikalny design pasuje do każdego wnętrza, a dzięki knotowi, który spala się w ogniu, poczujesz się jakbyś siedział przy kominku. Świeca składa się z naturalnego knota i degradowalnego wosku, dzięki czemu jest przyjazna dla środowiska.


Woodwick świeca zapachowa jodła, cedr, drzewo sandałowe 275 g
92 zł

Świeca z aromatem jodły, cedru, drzewa sandałowego i drewna dębowego. Pachnące dekoracje od marki Woodwick mogą się palić do 60 godzin. Unikalna konstrukcja pasuje do każdego wnętrza, a dzięki knotowi, który spala się w ogniu, można poczuć się jak przy kominku. Świeca składa się z naturalnego knota i biodegradowalnego wosku przyjaznego dla środowiska.


Woodwick świeca zapachowa Lilak 453,6 g
119 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Świeca o zapachu lilakowego ogrodu. Pachnąca dekoracja marki Woodwick wytrzymuje do 50 godzin. Unikalny design pasuje do każdego wnętrza, a dzięki knotowi, który spala się w ogniu, poczujesz się jakbyś siedział przy kominku. Świeca składa się z naturalnego knota i degradowalnego wosku, dzięki czemu jest przyjazna dla środowiska.


Woodwick świeca zapachowa Ostra jeżyna, 453,6 g
119 zł

Świeca o zapachu świeżych jeżyn, cynamonu i wanilii. Pachnąca dekoracja marki Woodwick wytrzymuje do 50 godzin. Unikalny design pasuje do każdego wnętrza, a dzięki knotowi, który spala się w ogniu, poczujesz się jakbyś siedział przy kominku. Świeca składa się z naturalnego knota i degradowalnego wosku, dzięki czemu jest przyjazna dla środowiska.


Woodwick świeca zapachowa Pure Comfort 609,5 g
129 zł

Świeca Woodwick o zapachu świeżego prania, owoców i odrobiny piżma pali się nawet do 130 godzin. Unikalna konstrukcja pasuje do każdego wnętrza, dzięki czemu poczujesz się jak siedząc przy kominku. Świeca składa się w 100% z naturalnego knota i biodegradowalnego wosku.


Woodwick świeca zapachowa Sea Salt and Cotton 609,5 g
129 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Świeca Woodwick o zapachu morskiej bryzy, kwiatu bawełny i drewna pali się nawet do 130 godzin. Unikalna konstrukcja pasuje do każdego wnętrza, dzięki czemu poczujesz się jak siedząc przy kominku. Świeca składa się w 100% z naturalnego knota i biodegradowalnego wosku.


Woodwick świeca zapachowa sól morska i bawełna 275 g
92 zł
89 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Świeca z aromatem soli morskiej i bawełny. Pachnące dekoracje od marki Woodwick mogą się palić do 60 godzin. Unikalna konstrukcja pasuje do każdego wnętrza, a dzięki knotowi, który spala się w ogniu, można poczuć się jak przy kominku. Świeca składa się z naturalnego knota i biodegradowalnego wosku przyjaznego dla środowiska.


Woodwick świeca zapachowa Sól morska i bawełna 453,6 g
139 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Świeca o zapachu morskiej bryzy, bawełny i drewna. Pachnąca dekoracja marki Woodwick wytrzymuje do 50 godzin. Unikalny design pasuje do każdego wnętrza, a dzięki knotowi, który spala się w ogniu, poczujesz się jakbyś siedział przy kominku. Świeca składa się z naturalnego knota i degradowalnego wosku, dzięki czemu jest przyjazna dla środowiska.


Woodwick świeca zapachowa Spiced Blackberry 609,5 g
125 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Świeca Woodwick o zapachu dojrzałych jeżyn, cynamonu i wanilii pali się nawet do 130 godzin. Unikalna konstrukcja pasuje do każdego wnętrza, dzięki czemu poczujesz się jak siedząc przy kominku. Świeca składa się w 100% z naturalnego knota i biodegradowalnego wosku.


Woodwick świeca zapachowa Trilogy 275 g deser w kawiarni
83 zł

Świeca zapachowa od marki WoodWick o zapachu deseru w kawiarni utrzymuje się do 60 godzin. Dzięki naturalnemu knotowi, który pęka w trakcie palenia, można poczuć się wyjątkową, przytulną atmosferę.


Woodwick świeca zapachowa White Tea and Jasmine 609,5 g
125 zł

Świeca Woodwick o zapachu białej herbaty, cedru i jaśminu pali się nawet do 130 godzin. Unikalna konstrukcja pasuje do każdego wnętrza, dzięki czemu poczujesz się jak siedząc przy kominku. Świeca składa się w 100% z naturalnego knota i biodegradowalnego wosku.


Woodwick świeca zapachowa White teak 453,6 g
119 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Świeca o zapachu jodły w połączeniu z drzewem sandałowym, cedrem i dębem. Pachnąca dekoracja marki Woodwick wytrzymuje do 50 godzin. Unikalny design pasuje do każdego wnętrza, a dzięki knotowi, który spala się w ogniu, poczujesz się jakbyś siedział przy kominku. Świeca składa się z naturalnego knota i degradowalnego wosku, dzięki czemu jest przyjazna dla środowiska.


Woodwick świeca zapachowa White Teak 609,5 g
125 zł

Ostatnia sztuka w tej cenie!

Świeca Woodwick z aromatem jodły w połączeniu z drzewem sandałowym, cedrem i dębem, pali się nawet do 130 godzin. Unikalna konstrukcja pasuje do każdego wnętrza, dzięki czemu poczujesz się jak siedząc przy kominku. Świeca składa się w 100% z naturalnego knota i biodegradowalnego wosku.


Woodwick świeca zapachowa Ambra i kadzidło 453,6 g
139 zł

Świeca o zapachu ambry i drzewa sandałowego w połączeniu z dymnym aromatem egzotycznej przyprawy. Pachnąca dekoracja marki Woodwick wytrzymuje do 50 godzin. Unikalny design pasuje do każdego wnętrza, a dzięki knotowi, który spala się w ogniu, poczujesz się jakbyś siedział przy kominku. Świeca składa się z naturalnego knota i degradowalnego wosku, dzięki czemu jest przyjazna dla środowiska.


Woodwick świeca zapachowa Ostra jeżyna 275 g
92 zł

Świeca z aromatem ostrej jeżyny. Pachnące dekoracje od marki Woodwick mogą się palić do 60 godzin. Unikalna konstrukcja pasuje do każdego wnętrza, a dzięki knotowi, który spala się w ogniu, można poczuć się jak przy kominku. Świeca składa się z naturalnego knota i biodegradowalnego wosku przyjaznego dla środowiska.


Woodwick świeca zapachowa trawa cytrynowa i lilie 275 g
92 zł

55 zł

Świeca o zapachu trawy cytrynowej i lilii. Pachnące dekoracje Woodwicka działają do 60 godzin. Luksusowy design pasuje do każdego wnętrza, a dzięki knotowi, który spala się w ogniu, można poczuć się jak siedząc przy kominku. Świeca składa się z naturalnego knota i biodegradowalnego wosku przyjaznego dla środowiska.