Wooly organic Grzechotka Króliczek Organic
65 zł

Grzechotka Króliczek Organic marki Wooly to lekka i miła w dotyku grzechotka emitująca przyjmne dla ucha dziecka dźwięki. Jest ona przeznaczona do rąk małych dzieci i pomaga rozwijać koordynację ręka – oko. Zabawka jest wykonana w 100% z bawełny organicznej i jest wypełniona włóknem kukurydzy.


Wooly organic Kocyk z gryzakiem Króliczek
89 zł

Kocyk z gryzakiem Króliczek marki Wooly to mini – kocyk z pluszowym króliczkiem do ktorego Twój maluszek na pewno będzie się tulił. Ta urocza zabawka jest doskonałym przyjacielem dziecka do spaniauspokojenia. Gryzak wykonany z drewna klonowego pomoże przetrwać maluszkowi trudny okres ząbkowania. Bezpieczna i naturalna zabawka wykonana jest w 100% z bawełny organicznej.


Wooly organic Kocyk z gryzakiem Miś
89 zł

Kocyk z gryzakiem Miś marki Wooly Organic to mini – kocyk z pluszowym misiem do ktorego Twój maluszek na pewno będzie się tulił. Ta urocza zabawka jest doskonałym przyjacielem dziecka do spaniauspokojenia. Gryzak wykonany z drewna klonowego pomoże przetrwać maluszkowi trudny okres ząbkowania. Bezpieczna i naturalna zabawka wykonana jest w 100% z bawełny organicznej.


Wooly organic Króliczek
105 zł

Króliczek marki Wooly Organic to uroczy, miękki i pieknie wykonany pluszowy króliczek, który może być towarzyszem również Twojego dziecka. Dzieci pokochają nowego przyjaciela. Zabawka jest wykonana w 100% z bawełny organicznej i jest wypełniona włóknem kukurydzy.


Wooly organic Maskotka Kocyk Króliczek ze smoczkiem
71 zł

Maskotka Kocyk Króliczek ze smoczkiem marki Wooly to mini – kocyk z pluszowym króliczkiem do ktorego Twój maluszek na pewno będzie się tulił. Ta urocza zabawka jest doskonałym przyjacielem dziecka do spaniauspokojenia. Króliczek trzyma w łapce smoczek. Bezpieczna i naturalna zabawka wykonana jest w 100% z bawełny organicznej.


Wooly organic Miś Teddy Organic
105 zł

Miś Teddy Organic marki Wooly to uroczy, miękki i pieknie wykonany Miś, który może być towarzyszem również Twojego dziecka. Dzieci pokochają nowego przyjaciela. Zabawka jest wykonana w 100% z bawełny organicznej i jest wypełniona włóknem kukurydzy.


Wooly organic Grzechotka - gryzak Króliczek Organic
75 zł

Grzechotka – gryzak Króliczek marki Wooly Organic to urocza i przyjemna w dotyku z grzechotka – gryzak. Zabawka jest idealnie przystosowana do rąk małych dzieci. Bezpieczne i naturalna grzechotka wykonana w 100% z bawełny organicznej, oraz wypełniona włóknem kukurydzianym. Pierścień – gryzak wykonany jest z drewna klonowego.


Wooly organic Grzechotka - Gryzak Miś
75 zł

Grzechotka – Gryzak Miś marki Wooly Organic to urocza i przyjemna w dotyku z grzechotka – gryzak. Zabawka jest idealnie przystosowana do rąk małych dzieci. Bezpieczne i naturalna grzechotka wykonana w 100% z bawełny organicznej, oraz wypełniona włóknem kukurydzianym. Pierścień – gryzak wykonany jest z drewna klonowego.


Wooly organic Króliczek mały
75 zł

Króliczek mały marki Wooly Organic to uroczy, miękki i pieknie wykonany pluszowy króliczek, który może być towarzyszem również Twojego dziecka. Dzieci pokochają nowego przyjaciela. Zabawka wykonana w 100% z bawełny organicznej i jest wypełniona włóknem kukurydzy.


Wooly organic Miś mały
75 zł

Miś mały Organic marki Wooly Organic to uroczy, miękki i pieknie wykonany Miś, który może być towarzyszem również Twojego dziecka. Dzieci pokochają nowego przyjaciela. Zabawka jest wykonana w 100% z bawełny organicznej i jest wypełniona włóknem kukurydzy.