Gardena SMART urządzenie sterujące

Marka: Gardena Nr katalogowy: 1210028
Gardena SMART urządzenie sterujące

Darmowa dostawa

Gardena SMART urządzenie sterujące

Inteligentne sterowanie nawadnianiem do 6 różnych obszarów. Programy i długości nawadniania są regulowane indywidualnie przez aplikację Pełny opis

842

842 zł z VAT + KGO
Ostatnia sztuka w tej cenie!

W magazynie MALL

Towar jest dostępny i znajduje się w naszym magazynie.

Planowana data dostawy :24.01.2019
Odbiór osobisty w punkcie MALL.PL we Wrocławiu :23.01.2019

Termin doręczenia przesyłki kurierskiej może się różnić o 1 dzień roboczy od planowanej daty dostawy.
Płatność przelewem może opóźnić wysyłkę towaru o maksymalnie 2 dni robocze. Księgowanie przelewów międzybankowych rozliczane jest do dwóch dni roboczych, w tym przypadku wysyłamy towar najpóźniej następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym.

Pełny opis

Opis produktu

Główne cechy:

 • Inteligentna kontrola nawadniania umożliwia elastyczne sterowanie maksymalnie sześcioma nawadnianymi obszarami przy użyciu inteligentnych aplikacji, takich jak GARDENA Micro-Drip lub Sprinkler.
 • System pozwala na indywidualne nawadnianie, aby idealnie nawadniać obszary roślin o różnych potrzebach.
 • W połączeniu z inteligentnym czujnikiem GARDENA (brak w zestawie) unika się niepotrzebnego nawadniania poszczególnych obszarów, zapewniając optymalne zarządzanie wodą.
 • Nadaje się do zaworu 24 V do pompy wodnej.
 • Zasilanie 230 V / 24 V
 • Większość dostępnych zaworów nawadniających 24 V można kontrolować za pomocą inteligentnej kontroli nawadniania GARDENA.

AUTOMATYCZNY CZAS BEZPIECZEŃSTWA WATCHING

 • Niezawodny i wygodny inteligentny system nawadniania GARDENA nawadnia cały ogród.
 • Można go podłączyć do 6 zaworów irygacyjnych 24 V, co oznacza, że ​​nawadnianie może być kontrolowane dla maksymalnie sześciu oddzielnych nawodnionych obszarów.

STEROWANIE APLIKACJĄ

 • Dzięki inteligentnej aplikacji GARDENA dla iOS, Androida i Internetu, zawsze panuje pełna kontrola nad ogrodem.
 • Dla każdej strefy dostępny jest oddzielny program nawadniania.
 • Pełna regulacja czasu oraz cykli

IDEALNE DO UŻYTKU ZEWNĘTRZNEGO

 • Inteligentne sterowanie nawadniające GARDENA jest odporne na wodę rozpryskową dzięki klasie IP X4 i dlatego nadaje się do użytku na zewnątrz.

WYKORZYSTANIE ALTERNATYWNYCH ŹRÓDEŁ WODY

 • System sterowania pompą GARDENA (nr 1273–20) można podłączyć przewodem głównym, a następnie zasilić pompą o mocy do 2000 W przy użyciu alternatywnych źródeł wody, takich jak woda deszczowa ze zbiornika.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%


Produkty alternatywne

czujnik MIYO Senzor
595 zł
+ darmowa dostawa

Czujnik do inteligentnego zestawu sterowania nawadnianiem. Jest całkowicie samowystarczalny energetycznie dzięki ogniwom słonecznym. Mierzy wilgotność gleby bezpośrednio przy korzeniach roślin. Co miesiąc potrzebuje tylko kilku godzin światła


zawór MIYO Ventil
635 zł
+ darmowa dostawa

Zawór do inteligentnego zestawu do zarządzania nawodnieniem. Kontroluje optymalną ilość wody – bez kabla. Energia słoneczna – nie potrzebuje baterii. Połączenie jest standardowe i w 100% kompatybilne z konwencjonalnymi systemami węży.


Gardena Smart sterownik
624 zł
+ darmowa dostawa

GARDENA Smart to funkcjonalny sterownik do nawadniania. Urządzenie to służy do zaprogramowanego nawadniania ogrodu. Zapewnia to elastyczne nawadnianie roślin dostosowane do indywidualnych ustawień. Zasilany bateriami alkalicznymi.